Autor Wątek: Improwizacja polifoniczna - Isn't she lovely  (Przeczytany 5276 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Omlt pls ;) gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre ;D

W takim razie mnie będzie wychodzić sztucznie. Będzie bardziej wkurwiająco.

Dexa nie znam, rzadko widuję jego wypowiedzi. Może czytam nie te tematy co trzeba.

Bandit po prostu napisał to co pisze KAŻDY INNY w temacie w którym ktoś wrzuca filmik ze swoim graniem w standardzie czy na 6 strunach. I po prostu tutaj widać jak prestiż potrafi sprawić, że wszyscy stają się Twoimi przyjaciółmi. Tu nie chodzi o moje bycie jak mówisz "haterwannabe", ale o wasze mizianie sie każdemu kto jest fajny. Kiedyś napisałem Bulbowi miłego komenta pod filmikiem na YT, ale nie powiedział, że jestem fajny. Wam też nikt tego nie powie za wchodzenie w dupsko, więc...

Spoiler


Słuchoj no koleżko sympatyczny , g-zs juz to próbował Ci wyjaśnić ze problem jest głębszy, więc z łaski swojej powiem po imieniu, nie wpierdalaj sie między dupę a papier toaletowy, bo sie możesz niepotrzebnie umazać, i nierób większego zamieszania niż jest ok? A jesli nie potrafisz docenić sztuki, bo to już zaczyna być sztuka, to zamilknij na wieki ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
7278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2011, 21:56:32
wysłana przez Omlet
19 Odpowiedzi
3906 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2012, 15:37:32
wysłana przez Adam Fulara
3 Odpowiedzi
1061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2012, 16:37:34
wysłana przez Franq