Autor Wątek: Improwizacja polifoniczna - Isn't she lovely  (Przeczytany 5283 razy)

Offline Adam Fulara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
  • W muzyce chodzi o styl (Davis).
    • Adam Fulara & Full-X
Improwizacja polifoniczna - Isn't she lovely
« 27 Lut, 2013, 19:32:53 »


Tym razem bez backing tracku, bo niepotrzebny.


http://fulara.com/  <- Nowa płyta!

bandit112

  • Gość
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Offline Adam Fulara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
  • W muzyce chodzi o styl (Davis).
    • Adam Fulara & Full-X
Jak na razie mam 12 strun, jak djentowcy przekroczą tą liczbę grając w Drop C-1 na "basie" z menzurą metrową to zacznę się o to martwić.  ;)
http://fulara.com/  <- Nowa płyta!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Imo to forum nie dla takich użytkowników.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Szaleństwo :) Paul Gilbert miał 100% rację w tym co napisał linkując Twój film :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Jakie szczęście, że to co sądzisz jest dla nas kompletnie nieistotne.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Szok! Super! Szkoda tylko, że takie brzmienie. Chętnie posłuchałbym tego w wersji trochę bardziej gitarowej, a nie keyboardowej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak zwykle pro, ale ten rodzaj twórczości zupełnie do mnie nie trafia i szczerze, choc próbowałem, to nie umiem zrozumieć co się w tym moze muzycznie podobac (bo samą grę warto obejrzeć chocby dla mimiki :D )
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Jakie szczęście, że to co sądzisz jest dla nas kompletnie nieistotne.

Mam podlinkować tematy, które z powodu braku napierdolu sam admin zamykał?

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Fajna treść, ale brzmienie jakoś tak imo zaburza odbiór. Przy tych nutkach, które mają większe velocity słychać dodane takie brudki, tak jakby coś clipowało odrobinę.  Osobiście mnie jakoś bardziej by pasowało usłyszeć utwór po prostu z czystym brzmieniem gitary. No, ale to moja opinia.
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2013, 20:47:04 wysłana przez Winged »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Jakie szczęście, że to co sądzisz jest dla nas kompletnie nieistotne.

Mam podlinkować tematy, które z powodu braku napierdolu sam admin zamykał?

Nie były zamykane z powodu braku napierdolu. Możesz sobie grac nawet jazz czy blues i wrzucac to tu, dopóki grasz na barytonie/wiekszej ilosci strun niż 6/stroju niższym niż E standard. Po za tym myślę że wiele osób sie zgodzi ze stwierdzeniem, że Adam może, bo tak i kropka.
B ( o ) ( o ) B S

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Ja Pana Adama lubię i szanuję, ale... XD

Jak to niesamowicie wygląda jak ludzie tak bardzo potrafią wchodzić w dupe i zmieniać CAŁKOWICIE kąt patrzenia na różne rzeczy tylko z faktu, że ktoś grał z Gilbertem, a ktoś inny nie.

A co by offtopu nie było.
No to ładnie zagrane. Do kotleta super XD

ED: Jakby Bogdan Grad zrobił sobie konto na forum i zaczął pisać, to też byście go wszyscy ubóstwiali i uważali za autorytet ?
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2013, 21:37:13 wysłana przez thornado2 »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
To na tej zasadzie może zrobię zaraz jakiegoś wkręta w Photoshopie, że grałem z Bulbem i Tosinem, bo moich nagrań to nawet nie chce się nikomu obrażać ;D

generalnie bez komentarza, zaraz się posypią przykre słowa i nie chcę brać udziału w shitstormie, dobranoc.

A odnośnie samej improwizacji: pana Adama po raz pierwszy zobaczyłem chyba w "Gitarzyście"  x lat temu i do dzisiaj robi na mnie wrażenie. Niby na fortepianie też się improwizuje dwoma rękami, ale i tak wygląda to imponująco. Ładnie i składnie ;)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201

...zaraz się posypią przykre słowa i nie chcę brać udziału w shitstormie, dobranoc.




Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Jakie szczęście, że to co sądzisz jest dla nas kompletnie nieistotne.

Mam podlinkować tematy, które z powodu braku napierdolu sam admin zamykał?

Na powyższą kwestię odpowiedział Ci już g-zs. Od siebie dodam tylko, że ja nie leciałem merytorycznie, tylko po prostu chciałem Ci dać do zrozumienia że Cię nie lubię. Tak po ludzku, zwyczajnie.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mnie Adama pokazał koleżka Bertrand z tej kapeli http://www.myspace.com/eryniesles3furies.
Graja se taka dziwna muza i słuchają Adama, wiec i ja słucham bo lubię.
Szkoda ze tu nie można dać "lubię" bo Podlizał by się Leonowi :D
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 10:48:23 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Bandit jestes bezgranicznym ignorantem i cytując klasyka gdyby głupota była lżejsza od powietrza Ty latałbyś jak gołębica.

Na dobre i wartościowe rzeczy jest miejsce wszędzie, choćby po to by rozszerzać horyzonty.
Do tej pory sądziłem ze jesteś przekorny niczym Vico, który jest dla własnej idei zawsze w poprzek. Przeceniłem Ciebie okrutnie, jest mi wstyd ze mogłem porównać Ciebie z Vicem i musze Jego za to przeprosić.

Posty połączone: 01 Mar, 2013, 11:22:37
jak zwykle pro, ale ten rodzaj twórczości zupełnie do mnie nie trafia i szczerze, choc próbowałem, to nie umiem zrozumieć co się w tym moze muzycznie podobac (bo samą grę warto obejrzeć chocby dla mimiki :D )

W muzyce nie koniecznie ale sztuka improwizacji , przearanzowania na taki sposób grania to po prostu jako muzyk jako grający powinieneś umieć docenić. Także na koncert bym nie poszedł ale doceniam skladam szacun a podoba mi sie wytrwałośc, i nie przejmowanie się trendami tylko dązenie wlasną drogą , no i talent , absolutnie talent.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 11:22:38 wysłana przez commelina »

bandit112

  • Gość
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Bandit jestes bezgranicznym ignorantem i cytując klasyka gdyby głupota była lżejsza od powietrza Ty latałbyś jak gołębica.

Na dobre i wartościowe rzeczy jest miejsce wszędzie, choćby po to by rozszerzać horyzonty.
Do tej pory sądziłem ze jesteś przekorny niczym Vico, który jest dla własnej idei zawsze w poprzek. Przeceniłem Ciebie okrutnie, jest mi wstyd ze mogłem porównać Ciebie z Vicem i musze Jego za to przeprosić.

He, teraz wyszło, że jestem ignorantem. Po prostu, tak zwyczajnie pomyślałem sobie, że jeśli inne tematy które się tu pojawiały (innych użytkowników) były zamykane bo "nie były związane z tematyką forum", to napisałem że ten też IMO tu nie pasuje. Samej treści materiału nie komentowałem. Z drugiej strony po co ja na to zwracałem uwagę, nie mi dane tu moderować.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
I oczywiście doceniam, zresztą kibicuje od pierwszych filmików jakie wieki temu zostały wrzucone na pigmeju. Jednak nie jestem w stanie czerpać radości ze słuchania.
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Hmm... IMO to nie forum na takie rzeczy.

Bandit jestes bezgranicznym ignorantem i cytując klasyka gdyby głupota była lżejsza od powietrza Ty latałbyś jak gołębica.

Na dobre i wartościowe rzeczy jest miejsce wszędzie, choćby po to by rozszerzać horyzonty.
Do tej pory sądziłem ze jesteś przekorny niczym Vico, który jest dla własnej idei zawsze w poprzek. Przeceniłem Ciebie okrutnie, jest mi wstyd ze mogłem porównać Ciebie z Vicem i musze Jego za to przeprosić.

He, teraz wyszło, że jestem ignorantem. Po prostu, tak zwyczajnie pomyślałem sobie, że jeśli inne tematy które się tu pojawiały (innych użytkowników) były zamykane bo "nie były związane z tematyką forum", to napisałem że ten też IMO tu nie pasuje. Samej treści materiału nie komentowałem. Z drugiej strony po co ja na to zwracałem uwagę, nie mi dane tu moderować.

Bandit , tak zwyczajnie i po ludzku, trzeba mieć odrobinę wyczucia , którego brakiem tutaj sie wykazałeś.

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Teraz czekamy kogo Pan Adam wybierze na najlepszego obrońcę i da mu puchar  :facepalm:

Ed: I przestańcie toczyć shitstorma, bo jak czasem sie takie fajnie czyta, to ten jest totalnie żałosny. I wcale nie ze względu na wypowiedź bandita. Poza tym Pan Adam zrobił temat, żeby sie podzielić swoją twórczością, a nie toczyć pod tym gównoburze, więc może jakiś uprzejmy mod by to wyczyścił wszystko.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 17:12:48 wysłana przez thornado2 »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Trudno jakoś musisz to przezyć. Adam obroni sie sam a bandita trzeba tez gdzieś kiedyś w cywilizowany sposób spacyfikować, by jak to piszesz nie było więcej takiego szitsztormu. Trafiło akurat na Adama, myślę ze jemu to nie zaszkodzi nic a nic, zapewne jest ponad to.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Teraz czekamy kogo Pan Adam wybierze na najlepszego obrońcę i da mu puchar  :facepalm:

Ed: I przestańcie toczyć shitstorma, bo jak czasem sie takie fajnie czyta, to ten jest totalnie żałosny. I wcale nie ze względu na wypowiedź bandita. Poza tym Pan Adam zrobił temat, żeby sie podzielić swoją twórczością, a nie toczyć pod tym gównoburze, więc może jakiś uprzejmy mod by to wyczyścił wszystko.

A co Ty taki haterwannabe? Próbujesz się bawić w Dexa? Jemu to przynajmniej naturalnie wychodziło.
B ( o ) ( o ) B S

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
W takim razie mnie będzie wychodzić sztucznie. Będzie bardziej wkurwiająco.

Dexa nie znam, rzadko widuję jego wypowiedzi. Może czytam nie te tematy co trzeba.

Bandit po prostu napisał to co pisze KAŻDY INNY w temacie w którym ktoś wrzuca filmik ze swoim graniem w standardzie czy na 6 strunach. I po prostu tutaj widać jak prestiż potrafi sprawić, że wszyscy stają się Twoimi przyjaciółmi. Tu nie chodzi o moje bycie jak mówisz "haterwannabe", ale o wasze mizianie sie każdemu kto jest fajny. Kiedyś napisałem Bulbowi miłego komenta pod filmikiem na YT, ale nie powiedział, że jestem fajny. Wam też nikt tego nie powie za wchodzenie w dupsko, więc...

Spoiler

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
7278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2011, 21:56:32
wysłana przez Omlet
19 Odpowiedzi
3911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2012, 15:37:32
wysłana przez Adam Fulara
3 Odpowiedzi
1061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2012, 16:37:34
wysłana przez Franq