Autor Wątek: Rodzimy Custom Shop  (Przeczytany 123668 razy)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Odp: Rodzimy Custom Shop
« Odpowiedź #75 24 Gru, 2008, 13:05:09 »
Jesli chodzi o moja gitarę Lootnick to bez wątpienia powiem, że w tej cenie nie kupiłbym tak wszechstronnej gitary. Paleta brzmień ,które można wykorzystać od totalnego mięsa aż po piękne bluesowe i jazzowe  brzmienia , a wszystkich tych którzy twierdza ,że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego nie będe wyprowadzał z błędu ... niech tkwią w tym bzdurnym przekonaniu. Z wielka łatwością zmieniając tylko przełącznik pickupów można uzyskać prawdziwa barwę strata na której mi zależało lub  mocnego przesteru .Na pewno jest to zaleta elektroniki ( dimarzio) i sposobu w jaki została polutowana przez lutnika.Żadnych brudów przy rozłączonych cewkach czy jakiś przy dźwięków. Drewno zastosowane do tej gitary to specjanie wyselekcjonowany jesion ,który zanim stał się korpusem tej gitary był przechowywany w odpowiednich warunkach .To samo z klonowym gryfem . Grając na niej przed podłączeniem do wzmacniacza zauważyłem ,że decha bardzo dobrze rezonuje a po wpieciu do wzmaka szczęka mi opadła. Ja korzystam z Rivery KR100 reverb i ta gitara jest dopełnieniem tego wzmacniacza. Od początku wiedziałem czego chce od tej gitary a Lootnick  po prostu to wykonał. Wszystkim polecam ta firmę a jeśli będziecie mieć dylematy dotyczące jakich materiałów użyć do własnej gitary to on na pewno wam wszystko naświetli i będziecie zadowoleni tak jak ja.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
19430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2010, 01:08:02
wysłana przez lerielu
17 Odpowiedzi
13803 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2012, 16:25:06
wysłana przez Matt-Carnage
23 Odpowiedzi
13043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 22:08:32
wysłana przez Drevniak
1 Odpowiedzi
2331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2013, 20:43:19
wysłana przez purpleman
6 Odpowiedzi
5301 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2014, 13:55:30
wysłana przez marcineeeek