Autor Wątek: Chińczyk za 5,5k  (Przeczytany 44417 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Chińczyk za 5,5k
« Odpowiedź #125 30 Sty, 2013, 15:53:22 »
Tak tylko żeby nie było niedomówień - ta gitara to jest część nowej kolekcji Professional- czyli po prostu odświeżona seria Pro, opisywana teraz pełną nazwą:
Professional.

Linia Rasmus została zaorana i mamy w zamian Modern Satin w 4 opcjach - w pełni USA z tą samą jakością co customy. Nie ma żadnego kompromisu na częściach czy 'sile roboczej' ;]

Identycznie jest z modelami Frost, Classic Antique, Modern Pro i Standard Pro. Są to 'entry level guitars' dla marki Suhr i w pełni reprezentują jakość customów, są zbudowane przez ten sam zespół.
Są odrobinę tańsze tylko dlatego, że są robione w niewielkich seriach takich samych gitar, dodatkowo są w standardzie z Gig-Bagiem.

Ogólnie Suhr ceny podniósł, więc żeby utrzymać konkurencyjność, ja zjechałem ze swoją marżą na niziny jeśli chodzi o serię Pro. Jestem pewny, że zachodni dealerzy będą mieli dużo drożej. Podobnie zresztą jak z pickupami- u Tumana, który jest jednym z najtańszych w europie, pickup Suhra kosztuje 550zł, u mnie 450zł. Także spodziewam się różnicy i mam nadzieję jakichś klientów od nas z kraju :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl