Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 376744 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1050 29 Sty, 2013, 10:56:15 »
Nie jest prawdą że mięso jest jakoś specjalnie drogie. Podstawowe artykuły spożywcze w przypadku osoby ćwiczącej to: pierś z kurczaka, nabiał (maślanka, sery, twarożki - ale patrz na skład, istotne jest też jak reagujesz na duże ilości tego typu artykułów ;) ), ryż paraboiled/brązowy/dziki oraz warzywa.

Do tego dla Ciebie jak napisał Niedziu, makarony w każdych ilościach. Ze swoją wagą na węgle nie musisz uważać raczej ;) orzechy są niestety drogie, ale już takie orzeszki ziemne (nie do końca zgodnie z pochodzeniem nazwane orzeszkami) myślę że dały by radę, do "przegryzania" :)

Zresztą, masz całą masę informacji w necie ;)

Natomiast Panowie, stwierdziłem że muszę coś ze sobą zrobić i planuję wielki "come back" do formy sprzed kilku lat. Zawsze byłem nalany i na kaloryfer nie liczę, jednak przy 175 chciał bym w okolicach 80kg ważyć - potem spokojne tyranie na masę ;) tak do góra 90-95. Na rzeźbie nigdy mi nie zależało. Jak wyjdzie zobaczymy. Póki co od 3 do 5 treningów w tygodniu (z czego dwa to mimo wszystko treningi mocno aerobowe, no i wiadomo jak czas pozwoli) i zmiana ostatnich chujowych przyzwyczajeń pokarmowych. Rezultat to - 7kg w miesiąc. Jeszcze 15 :)
 
No pain No gain !