Autor Wątek: 2 kolumny 212, co sądzicie o takim rozwiązaniu?  (Przeczytany 20883 razy)

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Macał ktoś tę kolumnę?



Jest dwu głosnikowa, 14cm węższa od paki engl 4x12 slanted, reszta wym. identyczna. Wygląda, że to już jest 212 "oversize". Własnie bardzo mnie zainteresowała. Waży "zaledwie" 3kg więcej od horyzontalnej.
I'm back!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
9058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2007, 11:16:43
wysłana przez Leon
11 Odpowiedzi
9568 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2009, 17:19:52
wysłana przez pele
43 Odpowiedzi
35468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2009, 12:22:01
wysłana przez mleko
22 Odpowiedzi
29822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2012, 00:52:40
wysłana przez Bielack
3 Odpowiedzi
3243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 10:38:22
wysłana przez indabrain