Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1690349 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
RWE mnie wkurwia. Na 2012 zrobili nam prognozy 388,30/2 miesiące (dwie osoby w kawalerce 30m^2, jeden laptop i normalne wyposażenie kuchenne), którejś faktury nie zapłaciliśmy (nie zauważyliśmy) i bez żadnego upomnienia wyłączyli nam w sierpniu prąd. Za ponowne włączenie płaci się 90 zł. Zapłaciłem, włączyli, zaglądam dzisiaj do nowych faktur i rozliczeń i co się okazuje. Mimo, że z rozliczenia licznika wyszło 400 zł nadpłaty i mam stan konta na plusie, to doliczyli mi jeszcze fiuty za coś karne odsetki. Czaicie? Najpierw sobie zawyżają prognozy i kredytują się na 0%, ale jak Ty nie zapłacisz tej przesadzonej prognozy w porę to masz karne odsetki. Oczywiście na nowy rok też zawyżyli prognozy. Działa to na skalę masową, taki tani kredyt dla firm energetycznych.

Banda zlodziei, chociazby Energa w mojej okolicy. Idzie jebnac, bo masa ludzi placi te prognozy i rzadko kiedy nadplata jest korygowana. Najlepsze jest to ze wymyslili sobie tak ze jezeli 2 razy z rzedu nie podasz stanu jezeli zadeklarowales sie ze bedziesz sie rozliczac za zuzycie rzeczywiste to wpierdalaja Ci prognozy i dopiero po roku mozesz znowu rozliczac sie za faktyczny stan.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||