Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689632 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tomek, oczywiście ze masz w pewnym sensie racje. Gdyby to rozpowiadali tacy ludzie jak rozpowiadali do tej pory, to znasz moje reakcje , śmiech i politowanie. Tutaj padło pomówienie na cały świat, robi sie wokół tego jaja, pozwala sie swoim kolesiom na niewybredne komentarze wykasowując jednoczesnie bardzo konstruktywne posty Muszy tutaj ukłony Musza za trafną merytorykę szkoda ze wykasowali widać zabolało ich bo były zbyt trafne. Posty Metal Daze czyli Dave'a  z Seattle . POkazują swoją słabośc i ulegają emocjom banując Amanite co osobiście mnie rozśmieszyło i w pierwszej chwili nie chciałem wierzyć ze są tacy denni.
Mamy tutaj dział co mnie wkurwia a ze wkurwia mnie to ogromnie to tyle mego co se popisze. A faktycznie otrzymałem propozycję pomocy prawnej bo to rzekomo dziecinna sprawa dla pierwszego lepszegop prawnika. To jest pomówienie firmy i niecne praktyki marketingowe a to u nich niczym siwtośc kościół i religia. Oczywiście tez ze podziękowałem bo nie zamierzam babrac sie w gównie. Nie na dramo powtarzali mi Rodzice nie ruszaj gówna bo bedzie śmierdzieć, ale takie gówno w yntelygentny sposób trzeba eksmitować by sytuacja sie nie powtórzyła.
Nie mogę nie zareagować a jak to zrobie jeszcze nie wiem.
Na tej zasadzie kazde kolejne NGD może być  naszym banem , to co uprzedzać klientów by nie byli wylewni ? Monty pajton by sie nie powstydził. Jeśli przemilcze przyznam sie do tego do czego przyznać sie nie mam powodu.
Jak Ty sie zachowasz gdy zarzucą Tobie takie niecne praktyki ? podkulisz ogon i przeprosisz ?

Stivo szczerze współczuję
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2012, 15:00:35 wysłana przez commelina »