Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689818 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A ja myślę, że robiąc taki atak w zasadzie niczego nie udowodnicie, a jedynie utwierdzicie modów w ich przekonaniu oraz dodatkowo wywołacie niesmak związany z marką Skervesen i ogólnie polskimi lutnikami, bo ludzie patrzący z boku mający słowo przeciw słowu w sytuacji zalewu spamem uznają, że moderatorzy mieli rację.

No chyba, że wy wierzycie w to "nie ważne, jak mówią, byle mówili" - ale już nie raz pisałem tutaj na forum, że ja się z tym nie zgadzam i tylko poodstraszacie potencjalnych klientów zza granicy, którzy nie będą chcieli być kojarzeni z krzykaczami z jakiejś tam Polski...

Wg. mnie lepiej by było poczekać na odpowiedź modów jeszcze chwilę, a jeśli się nie doczekacie, to założyć jakieś nowe konto (choćby przez proxy) i trzasnąć tam ładnego posta pożegnalnego z waszą wersją wydarzeń, tak z klasą (bo jeśli was tam nie chcą, to co się pchać na siłę?). Może wtedy to da paru osobom do myślenia.

Mniej więcej tak samo uważam więc zadnego ataku ani inny takich nie wyobrażam sobie póki co. Problem polega na tym ze nie ma żadnej odpowiedzi i zapewne nie bedzie , gdyż na moje uprzednie pytania dotyczące prywatnego konta nie dostałem odpowiedzi wiec i tu na nic nie licze. To raczej taki styl i charakter nazwany ich zasadami których sami i tak nie przestrzegają. Oczywiście to ich forum i mogą niby robić co chcą jeden problem ze sami ustanowili zasady które łamią a to jak sie zdarzyłem zorientować w amerykańskim prawie da rade "pociągnąć za szelki".
Poczekamy zobaczymy na pewno nie ziostawie tego ot tak i nie przejde nad tym do porzadku dziennego, Pytania konkretne padną i zobaczymy na ile potrafiąodpowiedzie ć jak ludzie czy też kolejnym banem.

Nie mniej dziękuję za "solidarność" jakkolwiek nie wytarte to już słowo ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 11:33:13 wysłana przez commelina »