Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689947 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
A ja myślę, że robiąc taki atak w zasadzie niczego nie udowodnicie, a jedynie utwierdzicie modów w ich przekonaniu oraz dodatkowo wywołacie niesmak związany z marką Skervesen i ogólnie polskimi lutnikami, bo ludzie patrzący z boku mający słowo przeciw słowu w sytuacji zalewu spamem uznają, że moderatorzy mieli rację.

No chyba, że wy wierzycie w to "nie ważne, jak mówią, byle mówili" - ale już nie raz pisałem tutaj na forum, że ja się z tym nie zgadzam i tylko poodstraszacie potencjalnych klientów zza granicy, którzy nie będą chcieli być kojarzeni z krzykaczami z jakiejś tam Polski...

Wg. mnie lepiej by było poczekać na odpowiedź modów jeszcze chwilę, a jeśli się nie doczekacie, to założyć jakieś nowe konto (choćby przez proxy) i trzasnąć tam ładnego posta pożegnalnego z waszą wersją wydarzeń, tak z klasą (bo jeśli was tam nie chcą, to co się pchać na siłę?). Może wtedy to da paru osobom do myślenia.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 10:53:51 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: