Autor Wątek: NGD Skervesen Viper (aka Octopus)  (Przeczytany 89870 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Gęsto jak pogoda w Funeralopolis ;D IMO perkusja trochę zbyt sterylna jak na taki gatunek muzyki,  jeszcze więcej brudu by się przydało po całości, ale że utwór jest dla beki to chyba nie ma co już przy tym grzebać.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
50 Odpowiedzi
44452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2011, 11:39:03
wysłana przez Musza
102 Odpowiedzi
83665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 17:59:45
wysłana przez commelina
219 Odpowiedzi
173047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2014, 20:24:51
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
55408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2015, 22:13:25
wysłana przez sify11
54 Odpowiedzi
52181 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk