Autor Wątek: NGD Skervesen Viper (aka Octopus)  (Przeczytany 49838 razy)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Wykończenie zez przodu i z tyłu osom. Gryf tak samo. Kształt główki i korpusu jeszcze mi się chyba nie podoba - zobaczymy później :D

Ciekawe czy to wygodne jest i jak gra. Pewno chujowo, jak wszystko na BKP. Trololo.

Gratulejszyn. Pewno w chuj drogo było :D

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
:facepalm: krzywo klucze :facepalm:

.
.
.
.
.
.
aleeee dymałbym!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Bardzo interesująca i intrygująca gitara. Pewnie na żywo wygląda jeszcze bardziej interesująco i intrygująco :)
Masz gust i najładniejsze gitary! Niech zazdroszczą, gratuluję!

007

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ciekawe czy to wygodne jest i jak gra. Pewno chujowo, jak wszystko na BKP. Trololo.

Uważam, że gitara jest bardzo wygodna i dość ergonomiczna. Głębokie osadzenie mostka, bardzo mały korpus (nie wiem czy widać to na zdjęciach), specyficzne umiejscowienie przełącznika, oddalona gałka vol, standardowa fenderowska skala, asymetryczny gryf i pogłębione podcięcie na przedramię w stylu Blackmachine (przestało być to już tylko kosmetycznym wcięciem, imo dość konkretnie ułatwia życie). Wszystkimi tymi cechami poza profilowaniem pod rękę przypomina mi sygnaturę EVH Music Mana, a jak wiadomo gitary Van Halena są znane ze swojej wygody. Jedyną rzeczą którą można by w wygodzie poprawić to jej balans. Wydaje mi się, że gdyby górny straplock był niżej osadzony to by załatwiło sprawę balansu na pasku, ale że to sytuacja jak z dupą 'dziura już jest i się nie przesunie' a balansu na siedząco by to nie zmieniło, postanowiłem, że wymienię kiedyś klucze na automatycznie blokowane. Kiedyś, bo mnie to wcale nie doskwiera, ot spojrzenie perfekcjonisty ;)

« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2012, 11:04:50 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oczywiście gratuluję gitary, ale czekam na jakiś produkt od Jarka wyposazony w coś innego niż Warpigi i Faftzemafy. Może mirakl'men?
są jeszcze Blekhołki. był ostatnio przecież komplet Black Dogów w którymś Raptorze, wcześniej były jednostkowe VHII czy Holy Diver (ten ostatni się o Aftermatha potknął ;) )

Były i są Blackpahołki , Black Dogi znakomite R&R pickupy brzmia jakDM EVH jak by były niesymetrzycznie nawijane, Był i jest u Myxa gryfowy  Emerald znakomity gryfowy pickup. Były Nailbomby chyba najbardziej uniwersalne pickupy od BKP.  Bedą Muły , Bedzie ponownie Holydiver ale w zupełnie innym wieśle ( postanowiłem dać mu szansę ) Były coldsłity chyba najbardziej IMO pezpłciowe pickupy od BKP :P , .
Dla mnie cała reszta to tylko pochodne tych podstawowych i nie czuje potrzeby nawet sprawdzania ich. Część takich jak Painkiller była w Kotach u Lorda i Lothara więc ponieważ albowiem zupełnie nam z Vicem nie robią nie proponujemy ich nikomu. Cóż to wszystko musi powinna być spójna całośc. Jeśli ktoś świadomie zamawia co innego ok nie ma sprawy ale tak sami to chyba nie bardzo, pomijając ten drobny szczegól ze Vicol ładowałby wszędzie Legenda od Merlina :P

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nie wiem co Wam się nie podoba w Painkillerach ;]  jak dla mnie przeczaderskie pickupy :d
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie wiem co Wam się nie podoba w Painkillerach ;]  jak dla mnie przeczaderskie pickupy :d

To samo pytanie mogliby Ci zadać o Warpigach ;)

Tak to już na tym świecie jest, że jeden lubi siarę, a inny muł ::)
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2012, 11:32:01 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ale to co mówicie o Warpigach jest jakieś nieadekwatne do tego co ja miałem w każdej gitarze z Warpigiem ;]
Zero selektywności w akordach, zawsze dominująca była najgrubsza struna, która przykrywała resztę. A podobno Ty, Commelina zauważyliście inaczej ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Zero selektywności w akordach
W czym?
synkopy to guwno

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ale to co mówicie o Warpigach jest jakieś nieadekwatne do tego co ja miałem w każdej gitarze z Warpigiem ;]
Zero selektywności w akordach, zawsze dominująca była najgrubsza struna, która przykrywała resztę. A podobno Ty, Commelina zauważyliście inaczej ;)

Dlatego przydaje się czasem korekcja nabiegunników. Swoją drogą to ja mam takie odczucia z Painkillerem i z tej okazji ostatnio w Kiwi korygowałem wysokość nabiegunników :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mi to się wydaje że te bkp przez to że nie są podpisane to wysyłają losowo, tylko pudełka oznaczają ;)

Offline Orzech

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • Has Very Nice Guitars
    • Very Nice Guitars
Drewno i wykończenie - miażdzy!
Synthetic Blast https://syntheticblast.pl
Very Nice Guitars - mój sklep https://veryniceguitars.com

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Bardzo ładna,bardzo nowoczesna gitara. Główka kontrowersyjna, ale skoro autorowi siedzi to blebleble.

Jak gryf z palisandru przekłada się na brzmienie w porównaniu do kiwi i ocean  ?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
 :o Zawodowy patyk! Mam nadzieję, że szybko ci się znudzi, bo chętnie bym go przytulił. Ustawiam się w kolejce jeśli kiedyś pojawi się na giełdzie.
Commelina 5+  ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Bardzo ładna,bardzo nowoczesna gitara. Główka kontrowersyjna, ale skoro autorowi siedzi to blebleble.

Jak gryf z palisandru przekłada się na brzmienie w porównaniu do kiwi i ocean  ?

Ocean jest w drodze do kraju kwitnącej wiśni, a Kiwi pożyczyłem Domasiowi, więc nie mam jak Ci na to pytanie odpowiedzieć aktualnie.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Respekt za projekt glowki, rewelka!  :scream:
I nawet nie dlatego, ze mi sie jakos wyjatkowo podoba, ale po prostu malo jest nowych glowek,
ktore sa oryginalne i jednoczesnie wywazone/proporcjonalne i ladne. Miodzio.

No i jest hak do wieszania gity, nawet specjalnego wieszaka nie trzeba! ;-)

Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Sam nie wiem co o niej myśleć. W sumie mi się nie podoba... ale jednak ma to coś. ;) Gratki bo na pewnie świetnie gra!
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Żeby nie było nudno kilka fotek z produkcji:

Przy wyborze drewna objawił mi się taki oto brodacz w pirackiej czapce. Chodzą pogłoski, że to Amanita.








« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2012, 16:13:09 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ale ten zielony top jest przepiękny :o

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Nie widziałeś na żywo.
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Przynajmniej mogę spokojnie spać w nocy ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Główka tak :)
Korpus nie za bardzo, w kotach lepiej to wygląda jak dla mnie.

Trochę dziwi mnie, że leci na główkę. Korpus wydaje się bardzo masywny w przeciwieństwie do delikatnej główki.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Niezłe wąsy na podstrunnicy. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Gratulacje wiosla:) kolor kojarzy mi sie regiusem Pete'a z RSF,

nie bylem na forum z tydzien bo choroba zmorzyla i tak akurat jak wbilem na facebooka patrze update od Skervesenow i widze zielone tele7...mysle sobie na bank Musza sobie sprawil i nie mylilem sie he he:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Gratsy, piękne wykończenie oraz kawał dechy. Tylko niezbyt mi kształt tele podchodzi ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
50 Odpowiedzi
20836 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2011, 11:39:03
wysłana przez Musza
102 Odpowiedzi
55537 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 17:59:45
wysłana przez commelina
219 Odpowiedzi
111750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2014, 20:24:51
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
34665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2015, 22:13:25
wysłana przez sify11
54 Odpowiedzi
31581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk