Autor Wątek: Improwizacji ciąg dlaszy w moim wykonaniu  (Przeczytany 23380 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Chwila! Gmatwacie mi tutaj.

@pneumonia
Chwali Ci się, że udzieliłeś mi wskazówki. Tylko co to ma wnosić? Napisałeś coś co już wiedziałem.
Mam wrażenie,że chcesz mi na siłę wcisnąć przeświadczenie o tym, że mam padaczkę gdy jej nie mam(takie porównanie). Nie rozumiem Twojego hmm.. rozczarowania czy lekkiej irytacji.
Olałem to bo już to wiem. Wiem, że zagram sobie C jońską, C frygijską, C eolską to to będzie brzmiało inaczej.
Dlaczego wpajasz mi coś co już wiem? Jeśli mógłbyś być tak miły i pokazać mi coś czego nie wiem.

 


Ja pierdole najpierw napisałeś, że brzmią tak samo teraz piszesz, że brzmią inaczej i to wiesz to czego nie wiesz? bo na razie to widzę, że nic nie wiesz i jednocześnie wszystko wiesz. Nie wiesz po co są te skale bo brzmią tak samo ale wiesz, że brzmią inaczej i nie chcesz żeby Ci to mówić, idiotyzm jakiś.


Czytaj kurwa uważniej,co? Ojczyzna między wierszami Cię nauczyła czytać czy linijka po linijce.
Napisałem, że dla mnie dźwięki C jońskiej i D doryckiej brzmią tak samo.
Nigdzie nie napisałem,że jebana c jońska czy c dorycka brzmią kurwa podobnie. Aż tak popierdolony nie jestem aby tego nie sprawdzić samemu co nie? Popatrz! Zastosowałem się do rady! Zajebiste co nie?
Po co są te skale? Aby kurwa płynnie przez nie przechodzić? Gram sobie A eolską, przechodzę potem na B lokrycka bo są zbudowane na tych samych dźwiękach.Zajebista sprawa co nie?

pomijając wszystko.

Podaliście jakąś wskazówkę - interwały i dźwięki na gryfie.
Pivovarit,wytłumacz mi po co tłuczecie mi o skalach skoro jak sam przyznałeś kilka postów wcześniej powinienem zapomnieć o tym schemacie bo skale są jakimś schematem.
Może powiedz mi jak Ty improwizujesz? Czym się kierujesz? Wyobrażasz sobie dźwięk i przekładasz go na gryf?
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2012, 14:38:20 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 15:54:35
wysłana przez Artisth
2 Odpowiedzi
1324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2015, 16:34:27
wysłana przez delaa
1 Odpowiedzi
5430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lis, 2015, 12:10:19
wysłana przez g-zs
25 Odpowiedzi
11363 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2016, 14:57:12
wysłana przez allbundy33
4 Odpowiedzi
2877 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2021, 13:19:03
wysłana przez ITHMW