Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1761245 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3825 04 Lip, 2012, 07:48:55 »
Mnie osobiście nie przeszkadzają, ani dziary, ani długie włosy, ani farbowane, ani... poza tym tatuaże można schować pod długim rękawem/nogawką/wysokim kołnierzykiem jeśli zajdzie taka potrzeba, a włosy ładnie ułożyć. To jest raczej kwestia betonu niektórych osób nad nami, a nie nas samych.

PS. Jedna z rzeczniczek Policji, którą widuję zresztą w ogólnopolskich mediach (nazwiska nie pamiętam) ma na głowie czerwonowiśniowofio letowego kukuryka. A szef Mojej :love: ma prezencję władcy lasu żacholeckiego, pomieszanego z podpitym harleyowcem. I co kurwa z tego?

A w temacie - jedną pracę już od wczorajszego południa mam, wystarczy że w poniedziałek się zjawię w firmie :D I najprawdopodobniej transport będzie za friko :D Szmalec na razie nieprzerażający (wyjdzie ca. 10/h/netto) ale ze sporą możliwością ugrania więcej na przyszłość, no i wreszcie może będę robił to co umiem i co w sumie lubię. Oby ;)
Z drugiej firmy powinienem mieć na dniach kontakt, bo pogoniłem wczoraj rekruterkę i uświadomiłem że takich wymagań jakie chce i za taką stawkę to nie znajdzie, więc niech bierze co ma, czyli mnie ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.