Autor Wątek: Przedwieczny powstaje czyli cos dla tych którym nie ilość ale grubość pasuje  (Przeczytany 67643 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Commelina, weź coś na uspokojenie,  bo naprawe nerwus z ciebie... Czego się spodziewałeś wrzucając tu foty? Samego fapowania pod fotki i lizania cię po jajkach? Jest w tej basetli  parę nietypowych, bądź rzadko spotykanych rozwiązań, co rodzi oczywiste pytania typu "dlaczego tak, a nie inaczej". Mi się ten bas cholernie podoba i pewnie też bym chciał o coś zapytać, ale jak widze twoją reakcje, to sie boję pysk otworzyć...

A czy Ty nie odróżniasz pytania od stwierdzenia ? Jak ktoś pyta " czy nie boisz sie ze te patyczki są słabym punktem ze są łamliwe itd itd to bym odpowiedział jak człowiek. Jeśli ktoś mi mówi, nie zapytawszy, ze to trzeba było inaczej zrobić ,ze już jest po ptakach, choc nie zapytał o idee to takie cos mnie leczy. Także smiało pytaj a moga potwierdzic  to Ci co jak ludzie pytają :P
 Wiece ja na pewno mam naleciałośc z czasów gdy robiłem meble ludziom i tak mnie zmęczyli swoją bezczelnością, naciaganiem na "pomoc" "radami" uwagami w szczególności koleżanek i najlepszych przyjaciółek klientów które to w 99% przychodząc i oglądając coś co zrobiliśmy stwierdzały "a to to bym inaczej zrobiła to masz jakoś dziwnie kto ci to wymyślił "  ach na spisaniu tych opowiastek lepiej by człowiek zarobił niz na tych meblach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38422 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
39 Odpowiedzi
16463 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 16:42:13
wysłana przez Dexterek
4 Odpowiedzi
1811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 15:05:34
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
1430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
2720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2