Autor Wątek: paczka i head do studia ;)  (Przeczytany 16546 razy)

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
Odp: paczka i head do studia ;)
« Odpowiedź #25 10 Cze, 2012, 18:19:54 »
Ostatni link to był dżołk. A 1sze dwa wzmaki to lampy.

wiem, ale jeszcze wcześcniej główny zainteresowany proponował jakiś szajs od kustoma. poza tym excalibur też chyba odpada bo podejrzewam że clean ma żadny.

Ja gdybym szedł na jakość, to bym dopłacił/wziął kredyt i kupił porządną głowę i porządną pakę i odpowiedni mikrofon. Oczywiście nie na pałę, ale jakiś sprawdzony wcześniej zestaw, który gada jak trzeba.
Spoiler
Sprzęt sam na siebie w tym przypadku zarabia i po jakimś czasie się zwróci. Tutaj wychodzi jeszcze kwestia nagrywania drugiej gitary-przydałoby się PRZYNAJMNIEJ zmienić paczkę. Wiadomo, że każdy gitarnik gra inaczej i zawsze zabrzmi to inaczej, ale jednak mix dwóch dopasowanych wzmaków i paczek dużo dodaje. To tyle jeśli chodzi o jakość.

Jeśli jednak nie stać by mnie było na taki sprzęt(porzadny piec i paczka) to poszedłbym w vstki,11R lub poda hd. Jakość tych zabawek jest conajmniej świetna i stosunkowo mało kosztuje.

Sytuację ze wzmakiem i paczką do 2000zł bym wziął pod uwagę tylko w przypadku gdy nie mam kasy ale chcę się nauczyć zbierać sygnał z paczki i miksować tą surowiznę- wtedy jak najbardziej tak, ale nie ma co liczyć na jakość porównywalną do tych dwóch sytuacji wcześniej wymienionych.

Zdaje się że paczka i tak kupiona więc niepotrzebnie się rozpisałem  :D


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
5453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2009, 12:01:20
wysłana przez dom?n
Raport ze studia - LOST SOUL

Zaczęty przez Domin777 Muzyka

9 Odpowiedzi
5183 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2009, 19:57:37
wysłana przez Drevniak
2 Odpowiedzi
2858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 18:54:08
wysłana przez Icchok Lejb Perec
35 Odpowiedzi
10731 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2010, 16:09:39
wysłana przez Marvel
19 Odpowiedzi
9716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2012, 17:23:04
wysłana przez danati