Autor Wątek: Digitech DigiDelay - jak to bryka?  (Przeczytany 14177 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Digitech DigiDelay - jak to bryka?
« 23 Paź, 2008, 19:43:09 »
aja mialem behringera delay, dd3 bossa, dl4 od line6, testowalem eventide timefactora i teraz mam ibaneza DE7 (a w zasadzie to juz nie bo go sprzedałem w sumie...)

behringer, mimo złej sławy, nie był najgorszy, chociaz on tylko odbijał,przestrzeni w ogole nie robił... taki po prostu odbijacz.

dd3, posiedzial u mnie chyba miesiac i odrazu wylecial. w ogole mnie nie zachwycil, zrazilem sie do bossow totalnie. wszyscy sie jaraja, dla mnie kupsko niezmierne.

dl4 - meega fajna zabawka, ma wszystko czego trzeba. wkurzalo mnie to ze nie moglem wylaczyc eq w Digital Delay (nie wiem, moze da sie to zrobic - nie czytalem manuala) ale sprzedalem go nie z powodu tego eq, lecz z powodu tego ze korzystalem tak na dobra sprawe tylko z 1 ustawienia a ciezkie i spore to to cholerstwo.

De7, tani, bardzo fajnie brzmiacy delay. jedyna jego wada (co mnie akurat srednio obchodzilo) to brak tap tempa. genialny delay wg mnie  za te pieniazki :)

a teraz nie wiem na czym spoczne, moze do dl4 wroce?

odnosnie timefactora od eventide to to jest kurwa dopiero delay :) brzmi jak marzenie, zwlaszcza w stereo. brzmi niesamowicie, do tego ma tam jeszcze jakies inne efekciory. ale cena nawet w usa dosc zabija, a my tu mowimy o tanszym rozwiazaniu ;)

wiec polecam DE7

Edit: no i nie wrocilem do dl4, kupilem rackowy unit od ibanola. zobaczymy jak to poleci. na probkach brzmialo slicznie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2008, 13:41:47
wysłana przez nikt
3 Odpowiedzi
1772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2008, 09:53:49
wysłana przez PanKamil
10 Odpowiedzi
4751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2009, 11:27:34
wysłana przez BartoszKa
2 Odpowiedzi
2622 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2009, 19:09:14
wysłana przez td.materia
6 Odpowiedzi
5456 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2011, 02:25:26
wysłana przez Px48