Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1767741 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #2500 04 Kwi, 2012, 19:50:28 »
Aż mnie zszokowała ilość "uciech" i dałem nie w ten temat ;D Więc:

 odebrałem dziś wyniki badań z którymi jutro idę do doktorki. Wbrew pozorom wyjdzie dużo lepiej niż gdybym i jedno i drugie miał robić w ciągu jednego dnia,
- zanabyłem chyba już ostatecznie śruby do felg (hehe, może się epopeja "koła do czystasześć" skończy po 3 tygodniach) i jak dobrze pójdzie to gość mi je podrzuci osobiście bo jedzie przez moją wioskę!
- w/w felgi, czyli aluminiowe oryginalne 15ki, kupione ostatecznie w cenie stalowych 14ek ( ;) ) są home-made polakierowane pod kolor dolnego pasa auta (też sam malowałem) i przyznam że wyszły caaałkiem nieźle,
- kończę sprzątać po remoncie, który muszę przyznać wyszedł całkiem-całkiem... Aż się potem pochwalę bo zrobiłem sobie 2,5 metrowy blat za... w sumie koszt buteleczki kleju bo resztę materiałów miałem (stare drzwi od szafy, resztki paneli, końcówki narożników  ) a wygląda jak jakiś custom za pińcet zeta ;D
- chyba wreszcie coś się z pracą rusza... OBY!
- bardziej prozaicznie - prawdopodobnie całe święta i jeszcze z tydzień po będę wyżerał cudze lodówki :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.