Autor Wątek: Rig w naszych sypialniach  (Przeczytany 139199 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Rig w naszych sypialniach
« Odpowiedź #275 19 Mar, 2012, 08:59:52 »
A ja się zastanawiam, czy z okazji remontu sobie na ściany nie pierdolnąć cienkiej warstwy wełny mineralnej i na to płytę OSB, co by mi metraż pokoju i tak nieodczuwalnie zmniejszyło, a na jednej ścianie mam już patent przetestowany i korzyści liczne:
- namiastka wygłuszania (wiadomo, że tam gdzie drzwi, okna i stelaż na płytę OSB będzie uciekać w chuj dźwięku i chuj to nie prawdziwe wygłuszenie, ale zawsze coś)
- w zimę cieplej, w lato chłodniej :)
- jak mam stare, poniemieckie ceglane i ew nowe, działowe suporeksowe ściany, to musiałem pościągać gitary z wieszaków, bo te mi zaczęły odpadać (nie ważne jakie kołki, po chwili zaczyna to się strasznie wyrabiać) :( a na innej ścianie właśnie z OSB z wełną za nią wiszą sobie mocno TV i obciążone półki
- "przestrzeń techniczna" na wygodne okablowanie się itp (elektryka, kontakty)

I tak se myślę, że gdybym się zdecydował na to, to bym se jeszcze tam, gdzie nie ma wiszących mebli pieprznął jakieś kurwa udające plakaty ręczniki albo inne jakże gustowne kapy, co by coś miękkiego (jebać alergię :D) i choćby placeboidalnie tłumiącego dźwięk na nich było :D

I sufit chyba podobnie bym potraktował, bo obecnie to jak mam regipsowy źle położony to ma kształt fal Dunaju, a że pokój jest za niski na żyrandol, to dzięki "przestrzeni technicznej" można by fajnie oświetlenie (małe lampki wpuszczone w sufit, albo w ogóle miljart LEDów jakby kasa była) ogarnąć :)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 09:02:09 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
guitar rig 3

Zaczęty przez shitol « 1 2 » Software

29 Odpowiedzi
21642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2009, 14:34:14
wysłana przez felix0
1 Odpowiedzi
3231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 09:42:06
wysłana przez Budzan
64 Odpowiedzi
43060 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2010, 16:05:55
wysłana przez Pneumonia2
Guitar Rig 5

Zaczęty przez ozzy123 Software

17 Odpowiedzi
15131 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 13:05:57
wysłana przez capsoft
23 Odpowiedzi
8523 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2012, 00:35:57
wysłana przez Pneumonia2