Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312468 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mnie chyba dopada jakiś syndrom niespełnionego prawie-30-latka ( :facepalm: :D ) bo zaczynają mi się podobać auta typu kupę/kabrio/kupękabrio :P Co prawda takie typowe kabrio z miękkim dachem średnio, bo po złożeniu wygląda to nieszczególnie, a z rozłożonym wiadomo ile pojeździsz w naszym klimacie, ale...

Niby nic ciekawego, bo typowa 206ka ze składanym sztywnym dachem, ale z drugiej jak mało które CC tego typu nie "ciąży dupą". Aha, i ma "tylko" 4 metry więc stosunkowo niewiele jak na takie auto.







Alfa GTV - tu dach stały. Stoi taka srebrna blok obok. Ajajajajajaj...



I na koniec jedno kabrio. Mazda MX-5 sprzed liftu. Mydelnica jakich mało. Ładnie określona w "WheelerDealers" jako "auto dla fryzjerów" ;D 2 miejsca, 3,95m, 950kg, napęd na tył ze sztywno połączonym dyferencjałem. Ciekawe w ile bym się rozjebał... ME WANT! :devil:



Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.