Autor Wątek: NGD Music Man Ernie Ball axis super sport rosewood limited  (Przeczytany 7104 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
no być może Muszka nigdy się specjalnie nie zagłębiałem w temat, słyszałem o kilkuset egzemplarzach ale może i było więcej, tak czy siak ciężko dostać, bo już jej nie produkują. A to że być może dostrugali - nie dziwię się, bo to to robi swoje.

Co do ich obecności na aukcjach, w ogóle tak zauważyłem że gitary się przyciągają i często bywa tak że naraz jest wysyp stosunkowo rzadkiego modelu(zresztą nie tylko), a potem długo długo nic. W pl tego axisa widziałem na aukcji ze dwa razy(?) w przeciągu kilku lat. To że się akurat pojawił jak wystawiłem swojego, to już w ogóle jakiś znak dla mnie żebym tego nie robił. Na beyu swoje kosztują i schodzą zazwyczaj za większe pieniądze niż reszta axisów. Kiedyś tak samo, chciałem kupić washburn'a sonic 7 i jak się zastanawiałem wysiały dwa, kiedy postanowiłem że chcę przez pół roku nic się nie pojawiło i ostatecznie odpuściłem.

coin - zapewne wiesz swoje, ale ironii możesz sobie oszczędzić. Powiedz na ile sztuk zwykłych axisów przypada jeden palisandrowy na aukcjach internetowych? super sportów na beyu są dziesiątki, w ciągu roku  pewnie i setki i jeżeli uważasz że rosewood limited nie jest rzadki o czym chociażby świadczy samo to że jest "limited" to gratulacje. spróbuj kupić go w PL-u. O ile nie sprzeda go kolega z krakowa - ciekawe ile poczekasz.

Z ceną było tak samo - powiedz po ile schodzą realnie super sporty na beyu? podpowiem, realnie schodzą po około 300-400$ mniej niż rosewood'y(mówię o aukcjach zakończonych, bez odchyłów w żadną stronę). Myślisz że czym to jest spowodowane? Ogólną dostępnością rosewood'a? Jest dużo rzadszy i dlatego też jest chociażby droższy. wsjo
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2012, 00:41:35 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
26440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2010, 14:39:59
wysłana przez James Dean
18 Odpowiedzi
12960 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 20:29:36
wysłana przez Br-Owca
19 Odpowiedzi
12670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 19:46:11
wysłana przez coin777
14 Odpowiedzi
6411 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2011, 16:26:04
wysłana przez mondomg
21 Odpowiedzi
6607 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2013, 12:54:35
wysłana przez Testorrob