Autor Wątek: RAN Guitars- THE CRUSHER- cała prawda....  (Przeczytany 38380 razy)

Offline sverige

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
  • Play loud and always low..
No i teraz nikt nie będzie mógł kupić Crashera, bo Sverigowi będzie przykro.

Dajesz do zrozumienia, że jestem nie rozumny ale sam nie jesteś ;) Przeczytaj wszystkie moje posty albo po prostu nic nie pisz. Crusher to zajebiste wiosło, mam sam siebie cytować?? Ja erdole... Potwierdza się jedno od wielu lat. społeczeństwo na polskich forach jest mocno zakompleksione a zazwyczaj to niestety grupa kilkudziesięciu osób wzajemnej adoracji gdzie aby wejść trzeba kogoś polizać po zadzie. Na tym żyjecie z dnia na dzień. Połowa z Was lub przeglądających ten temat przyznaje mi rację i rozumie o co chodzi natomiast nic nie pisze bo albo nie ma jaj albo po prostu ma Was głęboko w ..pie jak i ja mam.  Zero inwencji twórczej, tchórzostwo i PRL :] to moje zdanie na temat tego forum i Waszej rozległej grupy. Cieszy mnie fakt że posiadacie dużą wiedzę przynajmniej większość z Was. Martwi natomiast to, że w 99% mocni jesteście za klawiaturami własnych komputerów. To samo co myslę o RANie mogę napisać na temat ludzi z forum takiego jak te i inne :] od lat się to nie zmienia.  Poznałem kiedyś Tolleina- super Gość. Rzygać się chce jak traktujecie Kolegów po fachu. Nie atakowałem tu nikogo z Was ani nie wyśmiewałem. Wykazaliście się BRAKIEM zrozumienia i koleżeńśtwa dlatego ludzie z branży unikają forów uznając je za pełne bezsensu i toczenia piany. Znikam stąd. Do zobaczenia ! Pewnie nie jednego z Was zobaczę pod sceną ;) Ave ! :headbang:
If you have any questions Ill answer them...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
185294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
1 Odpowiedzi
6727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
24 Odpowiedzi
8116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg
Ran Crusher 7 FT (video)

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Gitary 7-strunowe

42 Odpowiedzi
22899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2013, 11:15:05
wysłana przez Franq
22 Odpowiedzi
12134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2015, 20:21:45
wysłana przez krzy1125