Autor Wątek: RAN Guitars- THE CRUSHER- cała prawda....  (Przeczytany 38375 razy)

Offline levita

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
Witam!

Trochę czasu mi zajęło zebranie się by wynieść tę sprawę na światło dzienne. Nie daje mi to jednak spokoju i z dniem dzisiejszym opiszę to co miało miejsce niespełna 2 lata temu...

Szukałem lutnika, który wykonałby instrument wg moich specyfikacji rzecz jasna ale i wg mojego upodobanego shape'u. Od zawsze uważałem za ideał korpus wzięty żywcem z schectera Hellrisera oraz główkę typu Devil's Tail- Caparisonową ... Mail poszedł m.in. do Mayonesa, który posiada model w miarę podobny do mojego wymarzonego oraz a może przede wszystkim do RAN Guitars. Wypełniłem formularz ze specyfikacjami. Dostałem odpowiedź z wyceną i modelem na bazie, którego rzekomo mieliby wykonać instrument. Cena mi wówczas nie pozwoliła na wykonanie gitary... 8 miesięcy później dostałem (jak i większość użtkowników) maila z ofertą RAN Guitars na ich NAJNOWSZY i unikalny model Crusher.... Wgniotło mnie w krzesło.... Przecież dokładnie to im pokazałem, tego chciałem.... Moja gitara... Niestety firma RAN Guitars nawet nie pofatygowała się by podziękować za inspirację, pomysł... Cokolwiek. Ja pieniędzy ani gitary za to nie chciałem. W życiu ! Czy to wstyd się przyznać, że ktoś ich bardzo mocno zainspirował? A właściwie podał gotowy produkt, w którym tak na dobrą sprawę nic nie zmienili? Wyostrzyli minimalnie shape główki i wprowadzili żłobienia w skrzydłach korpusu... Czy tylko na takie innowacje stać renomowaną polską firmę lutniczą ???? Jestem dumny z tej gitary i wiedziałem, że ludziom się spodoba!!

Dla ciekawostki i pootwierdzenia zaistniałych faktów wklejam screenshoty maili, które oczywiście i na szczęście zachowałem:

http://img689.imageshack.us/img689/4721/ranopis.jpg

oraz mail który wszyscy znają:

 http://img862.imageshack.us/img862/9890/ran8mscypozniej.jpg


Kończąc- nie domagam się od firmy RAN Guitars zadośćuczynienia w żadnej formie materialnej... Mogliby jedynie się przyznać czyje to dziecko, które było tworzone i płodzone w mojej głowie parę ładnych lat. Jest mi przykro....


PS. W dniu dzisiejszym wysłałem maila do RAN Guitars odnośnie powyższej sprawy.

Pozdrawiam i na wszelkie wpisy na pewno odpowiem,

Peter


Chłopie odstaw to coś, bo Cie to w końcu zabije

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
185294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
1 Odpowiedzi
6727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
24 Odpowiedzi
8116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg
Ran Crusher 7 FT (video)

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Gitary 7-strunowe

42 Odpowiedzi
22899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2013, 11:15:05
wysłana przez Franq
22 Odpowiedzi
12134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2015, 20:21:45
wysłana przez krzy1125