Autor Wątek: RAN Guitars- THE CRUSHER- cała prawda....  (Przeczytany 38404 razy)

Offline sverige

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
  • Play loud and always low..
A gdzie tu jakiś brak kultury? Prawda kole w oczy? Schowaj dumę do kieszeni i nie wymyślaj, bo każdy głupi mógł przed Tobą wpaść na taki pomysł i może ktoś inny ich zainspirował.
Dla mnie to szczyt bezczelności wypisywać publicznie na jakąś firmę, że "odgapiła" mój pomysł. Masz problem to rozwiąż go u źródła, bo nie wiem co ma Ci dać ten topic na forum. Że reputacja firmy zmaleje, że nagle nikt Crushera nie będzie chciał? Czy może będziesz się jakiś creditsów domagał? Trochę przyzwoitości...
Dla wyjaśnienia, nie posiadam gitary RAN i nikogo nie bronię.
EoT Dziękuje.

Jeśli są inne osoby, które wpadły na ten sam pomysł to świetnie. Niech się tu wpiszą. Problem polega na tym, że niestety napisałem to co mialem prawo napisać. NIe widzę żadnych przeciwskazań do tego by poruszać taki temat na forum bo przecież nie robię nic sprzecznego z regulaminem. Mam do tego prawo. To, że firma RAN wypuściła taki instrument wg mnie nie jest przypadkiem- zapewne wiele osób mogło w tym uczestniczyć tak jak niektórzy piszą. Jeśli tak było to KAŻDA z nich poczuła się tak jak ja. Ktoś napisał, że musiał być popyt na taki instrument skoro RAN go zrobił. Jeśli tak to tym  bardziej należy zrozumieć moją postawę. Jeśli każdy z Was mi będzie podsylał odpowiedzi o podobieństwach gitar to zachęcam do przeczytania ponownie mojego pierwszego wpisu co jak się domyślam nie zostało dokladnie zrobione nawet przez Ciebie- napisiałem JASNO NIE CHCĘ SIE DOMAGAĆ TANTIEMÓW !! jest to nie realne bo żadnego szkicu wiosła nie wykonałem. I nie walczę o to by ktoś nie chciał CRUSHERA bo napisałem że to świetny instrument ! Proszę czytać dokładnie. Nie chodzi mi w tym wątku o walkę z wiatrakami. Ktoś napisiał o podobieństwie Mayonesa i, że Mayones odpisał że czyta im w myślach- nie poczuleś się zawiedziony jak instrument wyszedł???. O TO MAM PRETENSJĘ ! 8 miesięcy dla takie przedsiewzięcia to MAŁO. Musieli już wiedzieć o tej gitarze. Skoro tak dlaczego nie napisali tak jak Mayo ? O to mi chodzi ! Bardzo proszę czytać dokładnie ! To, że się wyśmiewacie naprawdę mnie dziwi, robicie idiotę z kogoś kto nim nie jest. A to nie jest uprzejme. Do nikogo nie trafia sedno i problemmatyka sprawy. NIe jestem lutnikiem i MAM PRAWO DO OCENY STANU rzeczy takim jak wygląda DLA MNIE.  Jeśli RAN zrobił Crushera w oparciu o prośby 50 chętnych to niech to napisze. Ludzie dzięki którym firma istnieje powinni być doceniani, wszyscy jesteśmy artystami i poczucie estetyki jest dla nas bardzo ważne. Jak widzę nie do końca dla wszystkich.
If you have any questions Ill answer them...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
185297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
1 Odpowiedzi
6727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
24 Odpowiedzi
8118 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg
Ran Crusher 7 FT (video)

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Gitary 7-strunowe

42 Odpowiedzi
22905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2013, 11:15:05
wysłana przez Franq
22 Odpowiedzi
12141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2015, 20:21:45
wysłana przez krzy1125