Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1744110 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1700 18 Gru, 2011, 23:01:59 »
Wybiera się człowiek do garażu żeby troche piec przykręcić bo w domu gorąco, wychodzi z domu, ciepło na dworze, a jest 18 grudnia, powinna być zima w chuj (I BARDZO DOBRZE ŻE NIE MA :fire:), patrzy se w gwiazdy i nawiedza go melodia, zaczyna se ją nucić, wraca szybko do domu, chwyta za akustyka i motyw płyyyynie... Obmyśla se podkład do linii melodycznej wokalu. W międzyczasie przypomina sobie starszy inny przez siebie wynaleziony motyw, do którego nie mógł zbytnio nic dowymyślać, a tu okazuje się, że motywy się łączą i to całkiem zgrabnie i ładnie! No i tak oto mam zarys kawałka którego ukończenie zajmuje mi prawie rok, wsio jest już praktycznie - motyw główny zwrotkowy, motyw główny refrenowy, bridge i uber epickie kozackie z feelingiem i wogóle własną historią solo. Może jeszcze bozia da całkowicie inny epicki motyw na solo, takie odbicie wogóle od głównego tematu. Chociaż chuj, już teraz jest w pytę :D

Nawet teksty ostatnio pisze tak o, jak mi się zachce. Chuj wie o czym, jakoś się klei. TRZEBA GRAĆ! :D

ED: No i najlepsza rzecz - wyobraźnia działa jak popierdolona i pojawiają się magiczne obrazy wykonywania tego wałka live ;D Wszystko w mózgu gra, składa się, wszystko brzmi tak jak powinno. PIĘKNE KURWA!
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2011, 23:17:25 wysłana przez mhrok lama »