Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419069 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Widzieliście co ten Tusk wyrabia ze śmietaną? Wziąłem do ręki i se czytam, bo nic innego nie miałem pod ręką a tam:

skrobia modyfikowana kukurydziana, substancje zagęszczające: pektyna, mączka chleba świętojańskiego, guma guar

Guma w śmietanie? Kurwa to jest, a nie śmietana! A niby Piątnica 18%, czyli semi-pro level, zdawałoby się. Chuj, już po nas.

Cuda Tuska! Tak samo 19 kostek cukru w standardowej paczce cebulowych czipsów

Jako ktoś kto miał dłuższą styczność z chemią (w tym chemią żywności) i biochemią oraz mikrobiologią (w tym produktów spożywczych), rzeknę tylko: NIE chcecie wiedzieć co jecie, bo okaże się że zostaną wam otręby i woda. A i to niekoniecznie :facepalm: ;D

Mnie to raczej wkurwia, że coraz trudniej kupić mi masło składające się z masła, a nie oleju i emulgatora, jogurt bez maślanki i żelatyny wieprzowej czy czekoladę bez 50% zawartości cukru i tłuszczów roślinnych zamiast kakaowego. A jak są, to w cenach z dupy wyjętych.

PS. Jak zobaczyłem to ostatnio, to nie mogłem uwierzyć że to IRA. Tak, TA IRA z TYM Gadowskim:



:o :headbang:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.