Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419075 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Kolego, cenię sobie Twoje poczucie humoru, ale jakoś tym razem mi nie bangla.
A kto mówi, że ja żartuję?

Cytuj
Po pierwsze, absolutny idiotyzm tych stworzeń może nie mieć żadnego związku z ich genami
Zaręczam, że ma, choć moje słowo może być oczywiście gówno warte.

Cytuj
niezależnie od tego, czy to natura czy kultura, niczego jeszcze nie wykluczono w ten sposób z żadnej puli
Nie rozumiem.

Cytuj
martwy nosiciel tych (jak chcesz) genów, lub pretendent do bycia kolejnym idiotą za sprawą idiotów-rodziców, nie zdążył zdać sobie sprawy z własnej ułomności lub żałosnej sytuacji w jakiej go postawiono.
No to co z tego?

Doświadczenie pokazuje, że z idiotów wyrasta kolejny idiota. Wyjątki są tak rzadkie, że nie biorę ich pod uwagę. Dlatego obłudne rozckliwianie się nad niepełnowartościową namiastką człowieka jaką jest dziecko jakichś debili uważam za przesadę. Nic a nic nie obchodzą mnie cudze dzieci. A w szczególności cudze głupie dzieci. Nie chcę oglądać ich zdjęć, interesować jak im idzie w szkole oraz poznawać ich kretyńskie imiona ("Alan, Sandra i Berenika - uwielbiają się napierdalać żużlem cały dzień, prawda, że cudowne?").

A że zmarło? Oczywiście ubolewam nad tym faktem, bo bez przesady nie jestem aż tak zły, ale błagam - nie zakładajmy z tego powodu kolejnej fundacji.