Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 215881 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 9 082
Osłupiałem, na takie dictum :D.
Paczki z głów!