Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1418120 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1500 14 Paź, 2011, 12:47:26 »
Czym kładzie? Mają panowie w robocie, zero zachwytu. Ale wracając do analogii z dupą: każdy ma swoją.

Niedawno w gazecie Stuff było grube porównanie OSów i niestety, tylko Symbian wypadł gorzej ;).

słowo klucz z mojego posta: jak dla mnie. A kładzie wygoda użycia co jest dla mnie najważniejsze. O telefonach moge napisac dokladnie to samo co Ty - dotykowce maja u mnie w robocie - zero zachwytu. Obecnie mam w domu dwa BB, obydwa super śmigają, ale zaznaczam że telefon zmieniam co około 4 lata więc ja chce miac solidna konstrukcje a nie gówno z którym muszę obchodzić się jak z jajkiem (a takie odczucia budził u mnie samsung).

Podsumowując BB

telefon - jest
sms - są
mp3 - jest
net - jest
odtwarzanie filmów z napisami - jest.

I niczego więcej mi nie trzeba. Gażdzeciarzem jestem strasznym, ale w kwestii telefonów jednak jestem oldschoolowcem, choc nie uważam że posiadanie to przykry obowiązek. Dla mnie raczej sam obowiązek, bo po za forum nie korzystam z żadnych serwisów społecznościowych, wiec jest to jedyna droga kontaktu z ludźmi których nie widze na co dzień.

PS. BB i niewygodna klawiatura? Sylkis, masz lapę drwala ;)? Bo raczej mam dość sporą dłoń, ale najwyraźniej kobiecy dotyk, bo pisze mi sie bardzo wygodnie. Soft stabilny od samego poczatku posiadania, ale zaznaczam że z telefonem nie robie nic po za tym co wypunktowałem wyzej
B ( o ) ( o ) B S