Autor Wątek: Jak to brzmi?  (Przeczytany 13001 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Odp: Jak to brzmi?
« Odpowiedź #25 24 Lip, 2011, 09:58:10 »
Cytuj
Chciałbym zobaczyć chociaż jeden film, gdzie kamera jest ustawiona na monitor, i ktoś od początku do końca pokazuje, co robi z gotowymi śladami.
Jak je obrabia, jakie wtyczki zapina, takie ABC miksu i masteringu...
Wiesz takich filmów w sieci i kursów jest tysiące i to bardzo dobre w sumie wszystko co Wiem dowiedziałem Się z nich + sporo czytania + sporo nagrywania a co najważniejsze w chu.....j miksowania. Problem z tymi filmami i kursami jest tylko jeden: Wszystko to albo country albo hip-hop albo gejowski rock, zero sensownych tutoriali czy video z nagrywek obróbki i miksu metalu nic normalnie cisza, sam bym zapłacił spora kasę za taki kurs gdzieś ktoś z branży PRO zaprosiłby dobra kapelę z dobrym numerem z dobrymi gratami zabrał do dobrego studia pokazał jak ustawia miki jak mikrofonuje gary obrabia ślady i miksuje. Nie ma złotego srodka i magicznych rozwiązań ale... zawsze byłby to idealny punkt odniesienia do dalszej samodzielnej nauki.

P.S.
Co do mojego video ślady poszły bez dubli z AT 2035 dopalonego XR tube sreamerem, ślady gitar miały założone tylko eq ciecie dołu na 80 HZ górki na 9 Khz i tyle a sam "mastering" tego czegos z video heh na sumie 1 wtyczka VW i tyle  ;D. Aha ślady pochodzą z UM a podkład gary-bas-wokale był już zmiksowany. No ale to nie jest tematem tego postu.

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2012, 13:12:53
wysłana przez Musza
7 Odpowiedzi
2678 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2012, 21:01:17
wysłana przez ukasheq
29 Odpowiedzi
12638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2013, 11:59:04
wysłana przez lwronk
57 Odpowiedzi
22221 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2016, 21:23:43
wysłana przez Aremenius
2 Odpowiedzi
4974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2019, 10:03:51
wysłana przez Rot