UPS przez tanikurier. Fajna usługa bo można zamówić przez neta i monitorować przesyłkę, a do tego jest stosunkowo tanio. Nie podoba mi się to że kurier nie dzwoni do adresata i przez to trzeba czatować w domu i nie wychodzić nawet po bułki na drugą stronę ulicy bo wizyta kuriera trwa 5 sec. Kurwa nawet na kibel nie wolno iść!
Raz gitarę dostarczał mi OPEK i byłem bardzo zadowolony. Najpierw zadzwonił żeby zapytać czy jestem w domu, bo za 20min będzie u mnie z paczką. Na miejscu żadnego pośpiechu. Spokojnie rozpakowałem przy nim karton, obejrzałem dokładnie gitarkę i dopiero się pożegnaliśmy.
Jeśli chodzi o Pocztę Polską to korzystam z ich usług najczęściej i nigdy nie miałęm powodów do narzekań. Szybko i tanio. O ile oczywiście wysyła się priorytetem.