Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392193 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #400 25 Gru, 2010, 12:58:25 »
Turgon - o Rosji nic nie pisałem. Tyle że czy to PiS, czy PO, czy LSD, wyprowadzają kasę wszyscy. Może w PO jest to o tyle jawniejsze, że spora część osób tam ma jawne powiązania z biznesem, a nie robi to pod stołem jak pisiory. Tyle.

PS. Emerytura z ZUS mnie jebie, i tak dadzą mi grosze. O ile w ogóle 1) dożyję, 2) dożyję w tym kraju. Albo sam uskładasz, i to raczej nie w OFE, albo nie będziesz miał. I może tyle w temacie.
Wybacz, ale mam tak samo jaśnie oświeconą wariatkę w klasie, która przekonuje wszystkich, że pis był zły, bo ich rząd utrzymywał złe stosunki z rosją, a wiele firm (czyt. jej rodzice) eksportują do rosji i to jest arcyważne.
Pierdzielisz. Za pisu działało CBA, którw łapało skurwysynów, którzy brali w łapę. Ale Polacy są debilami, bo współczują Sawickiej, która wzięła w łapkę 100 tysięcy złotych i jeszcze obiecywała masę rzeczy, które za to zrobi. Tiaa... bo agent Tomek przynosił jej kwiaty :facepalm:
W rządzie PO działa jaśnie panująca minister bez teki od spraw korupcji pani Julia Pitera, której największym sukcesem było odkrycie, że ktoś (nawet nie pamiętam kto, ale pewnie z opozycji) kupił sobie za państwowe pieniądze dorsza - tylko, że kosztowało to państwo kolejne 100 tysięcy złotych - bo ona musiała wykonać w celu odkrycia afery dorszowej masę podróży służbowych.

A i żeby Ci przypadkiem w główce nie zakiełkowało, że jestem fanbojem pisu. Nieznoszę pana prezesika Jareczka. Ale oceniając po efektach rządów, a nie po sympatiach czyja morda bardziej mi się podoba nie poprę rządu PO, bo rząd PO doprowadza Polskę do bankructwa. Z resztą - najgorsze, że te długi każą spłacić mojemu pokoleniu.

I na miłe zakończenie:
Dzięki! Pierdolcie się wszyscy! Bo to Polska, a nie wasz prywatny chlew, w którym można tylko naszczać.
Ssiecie.