Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392299 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #425 26 Gru, 2010, 22:11:46 »
Mnie zszokowała dziś zajebistość tego:
o kurna, to jest tak zajebiste, ze nie wiem co może się z tą zajebistością równać :o
chcę!!!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #427 26 Gru, 2010, 23:08:35 »
Ktoś jest w stanie poświadczyć autentyczności tych zdjęć? Bo pilotów śmigłowców bojowych z reguły nie rekrutuje się z psychopatów. A jeśli nawet zdjęcia są autentyczne, jaki jest kontekst?
Bo może to było zebranie debili obcinających głowy inżynierom na kontraktach? Jeśli tak - skoczę po czipsy.
Islam jude.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2010, 23:11:03 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #428 26 Gru, 2010, 23:32:55 »
Mnie zszokowała dziś zajebistość tego:
a ja wiem jak Lord to znalazł ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2010, 23:39:27 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #429 26 Gru, 2010, 23:40:42 »
Mnie zszokowała dziś zajebistość tego:
a ja wiem jak Lord to znalazł ;)

Widziałem to na gadzetomanii z miesiąc temu :P
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #430 26 Gru, 2010, 23:41:15 »
Ktoś jest w stanie poświadczyć autentyczności tych zdjęć? Bo pilotów śmigłowców bojowych z reguły nie rekrutuje się z psychopatów. A jeśli nawet zdjęcia są autentyczne, jaki jest kontekst?
Proszsz:
http://collateralmurder.com/
Trzeci filmik na przykład.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #431 27 Gru, 2010, 00:21:29 »
Ssiecie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #432 27 Gru, 2010, 01:11:49 »
Dogoń ekonomicznie biedny Marku Goliszewski Francuzów i Niemców w ciągu 30 lat i jebnij na wylew w końcu i będzie spokój nareszcie z takimi przygłupami biorącymi udział w publicznej dyskusji. Fakt, że ktoś spierdalał na wagary z historii, nie upoważnia do robienia wody z mózgu Turgonowi. I zdejmij se ten licznik zadłużenia z biurka, bo ci się czoło niepotrzebnie marszczy.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #433 27 Gru, 2010, 09:13:05 »
Dogoń ekonomicznie biedny Marku Goliszewski Francuzów i Niemców w ciągu 30 lat i jebnij na wylew w końcu i będzie spokój nareszcie z takimi przygłupami biorącymi udział w publicznej dyskusji.
Dlatego to wylądowało tutaj.
Choć co do zadłużenia zgadzam się. No i trzeba ciąć wydatki państwa (nie obywateli) a nie bawić się w populizm.
Ssiecie.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #434 27 Gru, 2010, 10:44:38 »
Oczywiscie w artykule jak zwykle zachwyty nad Balcerowiczem. Jakieś 15 lat temu  wychwalał argentyńskiego ekonomistę Cavallo, który wprowadził w Argentynie to co pan profesor chciałby wprowadzić u nas. Jak to się skończyło dla Argentyńczyków chyba nie muszę przypominać, dość, ze Cavallo spieprzył do USA przed linczem...
Już tylko nad Wisłą betonowy neoliberalizm ma się dobrze.

No i trzeba ciąć wydatki państwa (nie obywateli) a nie bawić się w populizm.

No i tną wydatki - na edukację, służbę zdrowia itp. zbędne pierdoły. Na biedny i niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania państwa kościół  jeszcze dorzucą nędzny kilkumilionowy ochłap...
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2010, 10:53:47 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #435 27 Gru, 2010, 12:34:27 »
theremin, a podwyższanie budżetów kancelarii premiera i prezydenta jest już w porządku :lol:? Uczepiłeś się tego kościoła jak neokomunista. A co do szkół wspomnianych przez tego kolesia, którego wcześniej wyciągnąłeś - to może wytłumacz mi po co w szkołach banda tumanów zwanych pedagogami szkolnymi? No po co? Przedstawię Ci autentyk ze szkoły do której chodziłem. Przychodzi pani pedagog z "ankietą" - podaj z imienia i nazwiska swoich kolegów, którzy dopuszczają się czynów niezgodnych z regulaminem - ładne mi wychowanie... Po co komu informatyka ( czyt. nauka gry w counter strike'a, quake'a lub na nitromie ) w szkole albo choćby cytuje cud pochodzący z podstawówki mojej kuzynki "ścieżka prozdrowotna" (ona sama nie wie o co w tym chodzi)?
A ordynariat polowy otrzymuje pieniądze zdaje się min. na utrzymanie kościoła polowego. Natomiast pensje jakie otrzymują katecheci (nie rozumiem w sumie kto i po co wymyślił religię w szkołach, skoro kościół był przygotowany na katechizację po za szkołą w salkach katechetycznych - może chodziło komuś o możliwość zatrudniania świeckich na te stanowiska, których imho lekcje są niezłą parodią) i księża służący jako żołnierze mają takie same jak ludzi uprawiających ten sam zawód. To, że nie rozumiesz tematu, a tym bardziej podstawowych pojęć jak np. czym jest ordynariat polowy nie uprawnia Cię do rzucania na niego mięsem, bo populistycznych bredni dość już się nasłuchałem w ostatnim czasie.

P.S.
Cięcie wydatków na edukację? Ciągłe zmiany programów - zwiększenie ilości obowiązkowych egzaminów (min. po trzeciej klasie podstawówki), podwyżki dla nauczycieli :P Naprawdę zacznij czytać informacje, a nie komentarze :P
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2010, 12:36:05 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #436 27 Gru, 2010, 22:41:21 »
 
Spoiler
EOT
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #438 27 Gru, 2010, 23:17:43 »
^ Oszzz kurwa, ale mnie to zdenerwowało! Czekałem tylko kiedy kot mu się do twarzy przyczepi.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #439 27 Gru, 2010, 23:26:08 »
No szkoda wielka, że kot taki spokojny.
Mój na szczęście wyznaje zasadę "zero tolerancji". Kiedy mój 6 letni kuzyn podniósł go trzymając za brzuch to sekundę potem miał twarz w 6 kawałkach.
Do dziś mnie duma rozpiera.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #440 27 Gru, 2010, 23:41:46 »
Mam nadzieję, że organy ścigania już go dopadły i teraz osładza życie współtowarzyszom z celi...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #441 27 Gru, 2010, 23:52:57 »
Po co komu informatyka ( czyt. nauka gry w counter strike'a, quake'a lub na nitromie )
Chyba Twoja. Gdybym nie miał informatyki w gimnazjum i liceum w życiu bym się nie zainteresował tematem w takim stopniu, żeby teraz to studiować. Oprócz tego w moim LO poziom tego przedmiotu był naprawdę dobry, dzięki czemu już wtedy dowiedziałem się rzeczy, z którymi miałem do czynienia później dopiero na studiach. Można? Można.

Mnóstwo ludzi ma takie śmiałe pomysły jak Ty, ale praktyka pokazuje, że zwykle są to tzw. "leśni specjaliści"1. Chcieliby się znać na rzeczy, ale nie jest to prawdą, więc maskują to wygłaszając swoje idiotyczne teorie.

1Najgorsze w tym określeniu jest to, że nie ma jak go zastosować do kogoś, kto udaje eksperta w zakresie leśnictwa. :P

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #442 28 Gru, 2010, 00:50:23 »
kurwa wymieklem jak zobaczyelm ten film z kotem...ja pierdole, brak slow...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #443 28 Gru, 2010, 01:00:25 »
Dorzuce swoje 5groszy zanim wrzuce co mnie zszokowało. Dług publiczny usuwa się pozbywając się przed wszystkim pasożytów w społeczeństwie. Żyjemy w Państwie w ktorym wiecej hołoty dostaje za darmo niż produkują uczciwie pracujący obywatele. Przykład- KRUS (prawa przysługujące rolnikom to jest w ogole smiech na sali i pierwszrzędne dymanie), ilości rencistów, zasiłki zapomogi, stypendia dla uczniów -nie za wyniki-sory ale nóż mi sie otwiera w kieszeni jak moj kumpel z roku za sprawą jakiegoś przewału dostaje kase na to żeby co tydzien imprezować-kolejka po takie stypendia była w gdansku tak liczna że myślałem że cała uczelnia ma zlozyć indeksy czy coś w tym stylu), patologiczne rodziny które żywimy z naszych podatków, itd. itd. itd.
Kościół pozostawię bo każdy wie że kler w dorósł do rangi o której nawet brzydzę się mówić. Noga moja w kościele Z TEGO WŁASNIE powodu nie postanie bardzo długo.

Przykładem takiego życia na kredyt są amerykanie. W tej chwili okazuje się że mango się skończyło. Że życie jakie prowadzili jeszcze od czasów Keneddiego, życie na kredyt okazało się katastrofą gospodarczą. W tej chwili przerażającą część długów USA jest w posiadaniu Chin ale to już wszyscy wiemy.

Jeżeli w naszym społeczeństwie jest tendencja do wyciągania mordy do koryta za nic nie robienie to nie dziw się że to państwo nie może dobrze funkcjonować. Z pustego i Salomon nie naleje.
Do załatania tego problemu są potrzebne reformy prawne. Nie można ich było robić za rządów Kaczyńskiego bo bo PiS blokował co się dało. Czemu teraz nie robi tego aktualny rząd ? Z prostego powodu- takie reformy są cholernie kosztowne dla państwa a zbliżający sie rok jest rokiem wyborczym...mentaln ość polaków jest taka że powiedzą -"obecny rząd znowu nas okradł". Zbliżają się wybory i wszyscy wiemy jakby się to skończyło.
Dodatkowo dyma się w Polsce ludzi pracujących, właścicieli firm, sklepów itp. którzy są głównym napędem gospodarczym. Obciążeni gigantycznym podatkiem który idzie między innymi nie na budżet państwa a na nasze kościelne/biblijne chyba,  uwielbienie do najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących....t ylko że nic nie produkujących.

A teraz mój szok dnia:
Czyli jak grać Decapitated na perkusji w szpilkach  :D
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2010, 01:09:03 wysłana przez lokibalboa »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #444 28 Gru, 2010, 09:21:40 »
A teraz mój szok dnia:
Czyli jak grać Decapitated na perkusji w szpilkach  :D

Ty, a może to właśnie łatwiej jest? Sprawdźcie ze swoim garmenem :D Poważnie, + fotostory ;)
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #445 28 Gru, 2010, 10:47:33 »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #446 28 Gru, 2010, 11:05:40 »
Eee tam, 18 lat to już stara jak na dzisiejsze standardy.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #447 28 Gru, 2010, 11:30:50 »

A masa jebanych, tępych, niedouczonych nierobów trwa na tych jebanych zasiłkach / rentach / pomocachspołecznych przez pół, jeśli nie całe życie.

KURWA :evil: :facepalm:


O tym mówie.  ;D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #448 28 Gru, 2010, 11:56:12 »

ale co w tym szokujacego? przeciez takie cos to norma w gimnazjum juz. przecietna blacha i tyle.

szczerze, bardziej szokujacym dla mnie by bylo, gdyby dorosla kobieta sie tak zachowywala...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #449 28 Gru, 2010, 12:04:01 »
http://www.wykop.pl/link/567207/kolejny-idiotyczny-film-z-kotem-w-roli-glownej/
Ale się we mnie gotuje jak coś takiego widzę.

Nie kurwa, nie dałem rady, po 20 sek. wyłączyłem. Gówniarza może bym oszczędził, bo jest tylko tak tępy jak jego opiekunowie - ale dorosłego, który na coś takiego pozwolił, zajebałbym jego własnymi, oderwanymi kończynami.