Autor Wątek: SIDEWINDER TRIPLE MK4+, Nowy update & próbki!  (Przeczytany 58103 razy)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Spox. Umawiać się możemy ale wal na priv.
Kończąc rozwodzenie się nad wzornictwem sajda.
Ostatecznie zastanówcie się czy na pewno ta pusta przestrzeń nie nadaje mu jakiegoś takiego
szyku? elegancji? ;) takie są moje odczucia, wszak przecież piękno tkwi w prostocie a obwieszanie
go kolejnymi świecidełkami, ornamentami, ptaszkami słonkami czy nawet księżycami
mogło by spowodować efekt malucha z 20 spojlerami 5cioma antenkami na dachu i rurą wydechową
o średnicy świeżej rolki papieru toaletowego ;).
Większość wzmaków ma po prostu logo na środku bez żadnych dodatków i na nim skupiona jest uwaga.
Ja bym szczerze zostawił to tak jak jest, jeno żeby dopełnić pro wizualizacji zacznę stosować sitodruk
tak że kolor i faktura farby na chassis będzie taka sama jak na górnej blasze.
Można jeszcze poeksperymentować z oddzielnymi kolorami górnej i dolnej części.
Np Chassis czarne z chromowanymi gałami z białymi (lub srebrnymi) napisami a górna część robiona
z kwasówki o kolorze chromu z lustrzanym połyskiem, lub odwrotnie.
Blacha górna taka jak jest teraz a chassis lustrzane z czarnymi gałami i napisami.
Fakt, będzie to jeszcze bardziej śmierdziało mesą ale co tam... naj wyżej wyjdzie parodia ;)
A tak zupełnie na marginesie to wzornictwo tego "METEORO" kompletnie i to totalnie mi się nie podoba.
Żekłbym że wzmak jest brzydki ;) ale to moja prywatna opinia (jako zwyczajnego człowieka)
Ludzie którzy to projektowali chyba nie mogli do końca się zdecydować na czym się wzorować.
Dali więc trochę z Marschalla JCM900 zwłaszcza rozkład gałek (nie mówiąc o nich samych) przełączników gniazdek i nikczemną płytkę w lewym dolnym rogu kolumy z dziwnie przypominającym nazwę pewnej paczki napisem, trochę z H&K (podświetlona plexa na cały zycher z kolumnadą lamp w tle) i drobny smaczek ze wzmaków amerykańskich (diamentowe oczko).
Sądzę że sekretem tego że mi się nie podoba jest to, że zmieszali wzornictwo kilku różnych wzmaków
bardzo różniących się od siebie wyglądem.

« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2008, 03:41:20 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
26179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
32 Odpowiedzi
9943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2011, 23:25:14
wysłana przez g-zs
3 Odpowiedzi
2274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 21:54:41
wysłana przez Vlad The Vampire
40 Odpowiedzi
15487 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
3857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound