Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 122088 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
To nim ktoś założy kłódkę, albo topic znieświeżeje, dodam od siebie.

REK REKiem, mnie wkurwiają od samego tylko wejścia na stronę - opis wprowadzający jest taki że TYLKO ONI wiedzą co jest najlepsze, reszta to głąby i się nie znają. Nawet profil gryfu dobiorą bo SAMI wiedzą lepiej. I nieważne że między wizardem Ibaneza i kołkiem starego telesa jest "trochę" duża różnica, ONI wiedzą że będziesz chciał tylko ICH rozwiązanie. O "gitarach od REKi" nie wspomnę, bo to jawne dymanie klienta za tę cenę.
O samej sytuacji nie chce mi się nawet wypowiadać, bo to jest poziom chamstwa przekraczający wszelkie normy :evil:

Co do wypowiedzi Wróbla na temat lutników - ja np. to traktuję nieco inaczej. Lutnik jest dla mnie po to żeby zrobić gitarę której nie mogę kupić seryjnie, lub zrobić ją lepiej i/lub taniej. Może faktycznie jakbym potrzebował sprzętu na występy w Opolu to skierowałbym kroki do Nexusa czy Malinków, ale w swojej kategorii cenowej mam dość duży wybór używanych (czy nawet czasami nowych) gitar, że nie trzeba mi więcej.
A że to Korea, Indonesia, China? Na niedoróbki estetyczne mogę przymknąć oko w pewnych granicach cenowych, brzmienie... zmienię pickupy i problem rozwiązany (w pewnej mierze, ale zawsze to coś). O ile jeszcze będzie dobrze stroić, to więcej mi nie trzeba.
Owszem, wolałbym, a nawet chciałbym dać zarobić panu Kowalskiemu a nie panu Junhuiowi (to nie ja to wymyśliłem ;) ), ale o problemach typu: niedotrzymywanie terminów, zła specyfikacja, masa baboli większego lub mniejszego kalibru, czy wreszcie niemożność jakiejkolwiek sensownej odprzedaży, się już naczytałem.

Dlatego na razie lutnik to dla mnie pieśń przyszłości. Dalekiej. Szkoda.
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 21:07:26 wysłana przez Leon »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk