Autor Wątek: SIDEWINDER TRIPLE MK4+, Nowy update & próbki!  (Przeczytany 58044 razy)

Offline Hyperial

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Ekhm, proszę o uwagię! Panie i Panowie, muszę się pochwalić, że jestem pierwszym w Polsce osobnikiem posiadającym Bash'a Dorico po najnowszej modyfikacji przygotowanej przez twórcę tegoż cudnego masakratora. Więc jest to już Dorico+ !

I co się zmieniło w stosunku do pierwotnego czerwonego kanału? Otóż wszystko o czym napisał Szymon jest prawdą, więc za bardzo nie wiem co dodać. Postaram się wtrącić parę swoich słów tak, aby nie powielać jego informacji.

Więc na mojej taniej pace, która wcześniej generowała na tym headzie sporo siary modyfikacja zredukowała ją do zera! O! ZERO! Przester jest piekielnie zwarty, górka jakby trochę zniknęła przy uwypuklonym dolnym paśmie, które świetnie się przesterowuje notabene. Z moich wstępnych ograniach wnioskuję, że przester stał się nieco bardziej gruboziarnisty, cokolwiek to oznacza ;) Head prócz dołu nabrał fajnego nosowego środka, który osobiście kojarzy mi się z charakterem brzmienia serwowanego przez Engla. Atak w moim odczuciu się nie zmienił. Head jest bardzo szybki, więc tu zmiany nie odczułem.

Nie wiem co tu jeszcze dodać. Poprostu drugi raz zakryłem się kopytami jak usłyszałem ten head i pewnie będę się zakrywał za każdym razem gdy podepnę doń wiosło. No coś zajebistego, micha mi się cieszy tak samo jak gdy usłyszałem Dorico pierwszy raz. No miazga miazga!  :headbang: :evil:

No Bash, gratuluję, bo efekt miażdży banię. Oby tak dalej! Genialna robota :)
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2008, 20:27:20 wysłana przez Hyperial »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
26139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
32 Odpowiedzi
9932 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2011, 23:25:14
wysłana przez g-zs
3 Odpowiedzi
2268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 21:54:41
wysłana przez Vlad The Vampire
40 Odpowiedzi
15484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
3854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound