Autor Wątek: Lord of Twilight - Saimajaarvi  (Przeczytany 2431 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Lord of Twilight - Saimajaarvi
« 18 Kwi, 2008, 08:05:39 »
Pierwszy p części nagrany kawalek mojej kapeli. Są zgrane 2 gitarki i perka prz okazji. Była to próba zgrywania na setke. Jest kilka błędów, ale to jeszcze nie jest wersja finalna. Daje do oceny nie tylko samą muzykę, ale rownież brzmienie. Ta gitara idąca górką to jackson rr30 czyjakoś tak wpięty do halfstacku Piłeja VK100, ta 2 idąca dołem i ogólnie lepiej słyszalna robiąca szatany to mój PAS CS wpięty w 5150 i Labogę na V30  :headbang:

oceniać  :devil:  :-*


lol, a link jest tu:

http://www.voila.pl/131/w37il/?1

PS. żadnego masteringu, tylko podbita głośność o pare decybeli, ale można by ja jeszcze troszke podbić. Miłego słuchania


no normalnie się obraże!!!!!!!!! a to na forum modne ostatnio :P
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2008, 14:41:07 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Lord of Twilight - Saimajaarvi
« Odpowiedź #1 19 Kwi, 2008, 10:53:43 »
To ja przełamie bariere :)

Napisz może czym i jak to nagrywaliście. Jakość raczej kiepska... Garów prawie nie słychać, stopy w ogóle. Gitary są w środku panoramy, powinniście je jakoś na boki rozsunąć.
Samo brzmienie też jakoś do mnie nie trafia. Na mój gust za dużo miecha masz, a druga gitara wali kartonem z deka.

W tych szybszych momentach trochę sie gitary rozjeżdżają, no i te akcenty z tłumionym kraszem też wam sie rozeszły.

Kompozycja to nie moje klimaty, więc nie będę się wypowiadał. Tak nawiasem mówiąc to ten kawałek ma chyba już pare ładnych lat, bo go jakby kojarzę :)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Lord of Twilight - Saimajaarvi
« Odpowiedź #2 19 Kwi, 2008, 11:25:53 »
o a mi sie podoba.
faktycznie nagrywka słaba ale ocenie riff- prosty ale fajny i przez to ciężki....coś mi to przypomina ale cieżko mi powiedzieć co :)
także jestem na tak :D Tak sie składa ze słuchałem mając gitare do kompa podpiętą wiec dogrywło mi sie bardzo przyjemnie bo nie musiałem dużo kombinować :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Lord of Twilight - Saimajaarvi
« Odpowiedź #3 19 Kwi, 2008, 12:16:53 »
bo jakość nie ma powalać...jeszcze. Jak juz pisalem, to była proba nagrania na setkę przy użyciu mikrofonów za 20 zl :P Perka się zalapała przez przypadek. Dopiero w przyszłym tygodniu będzie nagrywane lepszym mikrofonem, każdy z osobna i co najważniejsze - z metronomem xD :D
Co do mięcha to jeszcze pokombinuje żeby je troszeczkę zmniejszyć (gain mam na 6 ustawiony :P)

Acha, 2 gitara wali kartonm to to valveking jest :P
nie, a tak serio to jej się trafił gorszy mikrofon :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Lord of Twilight - Saimajaarvi
« Odpowiedź #4 19 Kwi, 2008, 16:10:00 »
i widzisz sam wrzuciles kiepskie nagranie a czepiales ;) sie mojego. oczywiscie jaja sobie robie, myslalem ze gracie bardziej jak black dahlia, at the gates itp. początek przypomina mi nawet The Black Dahlia Murder ale potem, jak dla mnie za melodyjnie, ale ja sie nie znam na muzyce ja nawet nie wiem co pisze bo nie umiem czytac. Najwazniejsze zeby grac i pierdolic ludzi ktorzy mówią ci jak masz grac ;D Mi sie podoba brzmienie gitar perki nie slychac ale to co na nastepnym nagraniu bedzie pewnie tylko ją slychac a na trzecim bedzie ok jak wykminicie cos nowego do dawaj. a co to jest Saimajaarvi? nowa mapa do Unreala?  :P


moje fumfle z kanciapy nagrali sie niedawno w studio w wawie, za dzien nagrania koles bierze 100zł
nie robi mastera ale to przeciez mozna samemu zrobic daje wszystko ladnie na scieszkach nie bede zakladal oddzielnego tematu dla ich kapeli obczaj sobie: http://www.myspace.com/0101panacea
jak mi wypali z nowa kapelą to sie tam nagramy, koles ma głowe to nagrywki jak by co skombinuje namiar :angel:
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Lord of Twilight - Saimajaarvi
« Odpowiedź #5 21 Kwi, 2008, 19:32:33 »
Saima to jest siakies jezioro w finlandii, cos a'la bodom, ponoć tez jakaś tam legenda jest, nie znam sie, oni tam mają chyba legendy dookoła wszystkich skandynawskich jezior xD

Male wytłumaczenie: kawałek ma ok 15 lat, stąd taki...hmmm...staro dawny styl ;)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
LORD BELIAL

Zaczęty przez Vin$ Muzyka

8 Odpowiedzi
2957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2008, 17:36:14
wysłana przez Vin$
2 Odpowiedzi
1780 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2008, 15:27:37
wysłana przez g-zs
15 Odpowiedzi
3328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2010, 11:45:30
wysłana przez fk