Autor Wątek: Zamiana sh-6  (Przeczytany 1634 razy)

Offline Aschman

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Zamiana sh-6
« 24 Sty, 2011, 15:27:31 »
Witam

Mam pytanie do ludzi zorientowanymi na temat przystawek. Posiadam w swoim Ibanez-ie z serii S przystawkę pod mostek SH-6 i powstał ostatnio mały problem, który bardzo mnie denerwuje. Dokładnie problem powstał przy zmianie pieca, przystawka strasznie wali górą, więc mam zamiar zmienić ją na jakąś inną. Chciałbym osiągnąć takie bardziej tłuste brzmienie. Moglibyście coś doradzić? Kwota to max 300zł.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #1 24 Sty, 2011, 15:52:36 »
ehemm...
hellfire?:)
i always go full retard

Offline Aschman

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #2 24 Sty, 2011, 16:02:24 »
A hellfire zmieści się spokojnie w miejsce SH-6? Nic nie trzeba będzie powiększać? :D

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #3 24 Sty, 2011, 16:12:41 »
Powiększ sobie! powieksz!

napisz do merlina o swoim problemie ;D myślę, że doradzi Ci coś ze swojej oferty.
Tylko nie rzućcie się na mnie(!!!) że dyskwalifikuję dimarzio (sam mam od nich komplet) seymoura, BKP. Z merlinem komfort polega na tym, że możesz z facetem porozmawiać, przedstawić swój problem, a on doradzi Ci rozwiązanie. I co najważniejsze, nie ściemnia - potrafi powiedzieć "nie mam pickupa, który spełni takie oczekiwania"

Jak wyżej powiedziano - hellfire, legend-ceramic, moze sabotage.
weimar guitar gently weeps

Offline Aschman

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #4 24 Sty, 2011, 19:13:09 »
Jednak wolałbym nic nie powiększać  :) Moglibyście podać jeszcze jakieś alternatywy poza merlin-em?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #5 07 Lut, 2011, 09:29:52 »
Tylko nie rzućcie się na mnie(!!!) że dyskwalifikuję dimarzio (sam mam od nich komplet) seymoura, BKP. Z merlinem komfort polega na tym, że możesz z facetem porozmawiać, przedstawić swój problem, a on doradzi Ci rozwiązanie. I co najważniejsze, nie ściemnia - potrafi powiedzieć "nie mam pickupa, który spełni takie oczekiwania"
Akurat z Timem z BKP można porozmawiać równie szczerze. Polecam.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: Zamiana sh-6
« Odpowiedź #6 07 Lut, 2011, 16:04:03 »
Jesli Ci pasuje charakter seymoura to wsadź sh-5, bo ma łagodniejszą górkę. W porównaniu do sh-6 jest deko ciemniejszy i brzmi bardziej miękko.
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2011, 16:08:57 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
6463 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2010, 22:10:04
wysłana przez wuj Bat