Autor Wątek: Apogee Duet ??????  (Przeczytany 2650 razy)

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Apogee Duet ??????
« 15 Kwi, 2008, 22:32:29 »
Jeśli ktoś miał styczność bardzo proszę o opis wrażeń. Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi dotyczącej latencji. Czy ma też "zero latency" czyli odsłuch bezpośredni. Kombinuję czy go nie kupić do wspołpracy z Logic . Oczywiście bardzo go chwalą , a 94 mi naprawdę na chawirze wystarczy  ;) Co robić ?  :D
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Apogee Duet ??????
« Odpowiedź #1 18 Kwi, 2008, 17:14:25 »
Witam.
Niestety nie grałem na tym urządzeniu, ale chociaż trochę będę mógł naświetlić sytuacje jeżeli chodzi o samo Apogee.
Jakiś rok temu miałem okazję testować sprzęt, na którym nagrywano muzykę dla tej Pani, a między innymi ten znany utworek.
Piszę o tym, bo instrumenty szły przez przetworniki różnego rodzaju właśnie Apogee. Ja testowałem gitarę przez jakieś 4-5 urządzeń rackowych Apogee i przez jakieś coś software`owego. Brzmienie do mnie nie przemawiało, natomiast ich określenie zero latency nabieraja prawdziwego wydźwięku. Normalnie grałem i z monitorów odsłuchowych płynął dźwięk bardzo znośny - nie było problemów z grą, a opóźnienie ze względu na taka liczbę sprzętu powinno być ogromne.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.