Autor Wątek: Passing; ESP LTD EC-1000 & Seymour Duncan SH4 w Dropie A# ;)  (Przeczytany 14050 razy)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Sylkis chyba źle zrozumiałeś post Primera....

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
oj wiem ze przyjebalem sie do oklepanego tekstu z 'new metalem' ktory mial sie nijak do sedna postu, ale to nie wazne :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
wszystko fajnie tylko dlaczego wszystkie kapele w stylu Killswitch mają identyczne brzmienie, kompozycja takze niczym wyjete z killswitch.
Moze sie nie znam bo nie slucham takiej muzy, jedyny zarzut mam nie tylko do Ciebie Widek ale ogolnie do kapel ktore robia taka muze.
Cały tzw nurt new metal czy jak to tam zwią oparty jest na tym samym schemacie

Robcie cos nowego, a nie kopiujcie to co juz było

Ech gdyby to było takie proste jak napisałeś. :) W tych czasach wymyślić coś oryginalnego to naprawdę wyczyn, tym bardziej jak człowiek nasłuchał się tych melodic death metalowych/metalcorowych utworów. :) Najważniejsze, żeby muzyka sprawiała przyjemność - i tak jest w moim przypadku, na jakieś oryginalne motywy się nie nastawiam bo znam siebie i jestem niestety trochę ograniczony pod względem riffowania. :D Ewentualnie lubię strzelić jakiś motyw ala Meshuggah/Textures - ale co z tego skoro to i tak będzie co najwyżej marna kopia. ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
u mnie sie mowi, zeby eksperymentowac z laczeniem pozornie niepasujacych do siebie schematow i byc moze wykrystalizuje sie wtedy swoj wlasny, nietypowy charakter ;) ale to latwo tak mowic.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Kerry King powiedział kiedyś niby, że każda kapela początkowo wciąż tylko kopiuje, aż w końcu na którymś z kolei albumie wyda coś oryginalnego i swojego... Także tego no... Nie przejmować się i kombinować jak najwięcej z tym co się lubi, a potem coś się może wykrystalizuje :D EOT

Ja to bym Cię Widku widział w jakiejś nowej odmianie industrial metalu... No nie wiem, jakiś industrial-hardkor-dżent-metal czy coś takiego - jakby nie było mnie by to kręciło i sam bym coś takiego chętnie pograł, ale umiejętności i weny brak :D

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
fakt kazdy ko[piuje mniej lub wiecej i prawdą jest ze nie jest łatwo wymyslec cos oryginalnego.
Jednak komus sie udaje - wiec próbujmy chociaz;)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
u mnie sie mowi, zeby eksperymentowac z laczeniem pozornie niepasujacych do siebie schematow i byc moze wykrystalizuje sie wtedy swoj wlasny, nietypowy charakter ;) ale to latwo tak mowic.

Czy w takim razie takie coś się kwalifikuje do opisu? :D


Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Uwielbiam ten kawałek ;)
<przynosi wazeline.gif>

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oj Widek, zmieciony sie czuje :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
[
i co do setu strun...dlaczego takie grube wioliny przy tak cienkich basowych? nigdy nie zrozumiem czemu nie robi sie standardowych setow z miekkimi wiolinami (wiadomo po co) i sztywnymi basami (rowniez latwo domyslic sie po co)...

To jest set customowy według życzenia Widka.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Kurrr, wymyśliłem nieświadomie bardzo podobny riff jak ten na początku. Obrazisz się jak go usłyszysz w naszym nagraniu? :P

Offline mickthompson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
No wreszcie!
Tak długo nie było ciebie na forum.
Powrót jak zwykle w zajebistym stylu!!!
A ta gitara to mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm...
CUDO!

Tak trzymaj! :headbang:
i Powodzienia z zepołem!

Odezwij sie czasem:)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Kurrr, wymyśliłem nieświadomie bardzo podobny riff jak ten na początku. Obrazisz się jak go usłyszysz w naszym nagraniu? :P

Nie ma problemu, z chęcią sobie posłucham, więc jak coś pochwal się kawałkiem.  :headbang:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Świetne jak zwykle :P Ech...
Swoją drogą a propos in flames'ów to kojarzy mi się nie wiem czemu, ale z black&white ;)
Ssiecie.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Swoją drogą a propos in flames'ów to kojarzy mi się nie wiem czemu, ale z black&white ;)
Ciekawe, bo mi też.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
« Ostatnia zmiana: 11 Sty, 2011, 23:19:14 wysłana przez Widek »

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Kojarzy mi się z as i lay dying.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To jest teraz ŚWIETNE!!

Instrumentalnie ten kawałek wydawał mi się zbyt gejowski, ale teraz, po mojemu jest miód malina.

No i ja chcę taki wokal!!! : <
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
niemalze dokladnie o taki wokal mi chodzilo, ze moglby zajebiscie poprawic wrazenie ;D
minimalnie brakuje do idealu - ale to juz moje spaczenie, bo jest naprawde zajebiscie :) i koles ma u mnie wielkieog plusa juz za to, ze jak spiewa czysto, to normalnym glosem jak facet, a nie zgrywa pedala ;)
wez sie z kolesiem ugadaj i cos nagrajcie na serio ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2011, 00:43:43 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
z 65tką problem bo się skończyła ("gdzieś" zginęło kilkadziesiąt strun...stąd brak :-/).
ale powoli zbieramy się do następnego zamówienia więc niedługo będą. w setach i na sztuki!

brzmienia i grania nie komentuje bo to totalne zawodowstwo...jaki miś jest każdy widzi.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Gitar w ksztalcie LP nie wolno trzymac tak wysoko - to jest passe :P Ale! Kurde! Zajebisty numer...jak metalcore znudzil mi sie po trzecie plycie Kilswitchow, tak kurde wielki szacun za ten walek! A z wokalami to juz w ogole kopie dupe rowniutko!
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2011, 17:38:16 wysłana przez Gohes »
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
8611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2007, 18:44:03
wysłana przez nikt
32 Odpowiedzi
20192 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2011, 20:22:57
wysłana przez headcharge
15 Odpowiedzi
11957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2011, 14:01:53
wysłana przez danielWOLF
12 Odpowiedzi
5771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2012, 23:43:21
wysłana przez Widek
10 Odpowiedzi
2339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2012, 22:57:04
wysłana przez Widek