Autor Wątek: Resonance Rock Band - Inspiracje  (Przeczytany 4660 razy)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Resonance Rock Band - Inspiracje
« 06 Sty, 2011, 15:46:06 »
Moi Drodzy. Po długim czasie milczenia, nagrywania, etc. podrzucam Wam utworki pochodzące z EPki Resonace Rock Bandu, pod wdzięcznym tytułem "Inspiracje". Poza utworem pierwszym są to coverki (stąd tytuł EPki), które przearanżowaliśmy na nasz zespół. A jest w nim trochę osób, bo poza tradycyjną sekcją, składającej się z perkusji, basu, gitary i klawiszy, gra jeszcze sekcja dęta, a w niej 4 trąbki, 2 puzony, saksofon/obój :).
Póki co nie mogę jeszcze wrzucać wszystkiego, ale podzielę się częścią nagrań.
Ściskam łapki!

http://soundcloud.com/martens_emenems/01-audiotrack-01
http://soundcloud.com/martens_emenems/02-tiger-tiger

P.S. Gitara to: Martch DW - 73 i Cimar Stratocaster, piec: ENGieL Saważ na pace VHT (dziękuję Domaś!) i 6505 Peavey na 1960 Marszczala.

P.P.S. "Intro" i "Jaja Tygrysa" w domyśle są ze sobą połączone, ale teraz mi się nie udało tego zrobić, więc wyobraźcie to sobie, przynajmniej na razie :*.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.


Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Niestety. Ale jest siódma struna :).
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Łee, to nie slucham.

:P

Eeee no, lepiej jak bajera! Jedyne co, to mi stopa perkusji troszkę nie pasuje, mogłaby ciemniejsza być nieco. Ale muzyka czad!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
tradycyjną sekcją, składającej się z perkusji, basu, gitary i klawiszy
:o

A poza tym dobry stuff!
Ale beczki brzmią, przeczad kurna. W przeciwieństwie do gitar :(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Martens dziękuja i prosi o więcej opinia! :)
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Fajoskie!
Suto wędlin kładź na chleb

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mi dla odmiany średnio sie podoba. O ile ten kawalek zawsze powodował u mnie przejscie ciar po plecach, to teraz jedyna na co mnie stać to donośne 'ziew'. Wokal, pomimo, że bardzo mi sie (o dziwo) podoba, to mam wrażenie, że podczas nagrywania coś go blokowało. Dla mnie brzmi tak, jakby miał nagrywać w domu i nie mógł tego zrobić z pełna parą, bo matka usłyszy za ścianą ;)
Gitary mi brzmia za cicho i bez ogólnie bez jakis jaj.
Ale ogólnie koncepcja kawałka (czyli wszystko po za gitarami) od początku do samego końca jest bardzo ciekawa, co sprawia, że całościowo bardzo fajnie się tego slucha i dlatego w ostatecznie jest na plus :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Dżizas, a Intro jak się podoba/nie podoba?
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Intro mi się bardzo podoba. Pisząc bardzo, mam na mysli naprawde bardzo bardzo. Do tego stopnia, że jak byscie zrobili w ciągu 2 miesięcy taka płytkę/kilka utworów to ja od Was kupię, bo cos w ten deseń (instrumentalne z sekcją dętą, fortepianem i gitarą) bede potrzebowal na wlasny ślub ;)
Jedyne co mi nie podchodzi w intrze to te klawisze na koniec. Jakoś sie gryzą patrzac na nie z perspektywy calego intra. Boli mnie tez w tym intrze to, że początek jest calkiem przyjemny, bardzo fajnie nastraja do ok 1:20, gdzie dla mnie jest kulminacja i najlapszy fragment calego intra. Ok 2:20 zaczyna byc słabiej, ale dalej bardzo fajnie, jednak od 2:48 jest juz spadek całego napięcia zbudowanego przez wcześniejsze ponad dwie i pół minuty. Ale rozumiem, że jest to tematycznie powiązane z nastepnym kawalkiem i dlatego tak zrobiliscie. Nie mniej jednak IMO lepiej by było, gdyby te kawałki nie byly połączone a intro bylo naprawdę mocnym wprowadzeniem :)
« Ostatnia zmiana: 06 Sty, 2011, 19:35:58 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Orange

  • Gość
Biała armia miażdży!!!!!!! :zuo:

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
intro jest świetne! Klawisze bardzo fajnie grają, jak normalnie nie lubię tak tu mi się podobają :). tygrysie oko też spoko, jest spokojne, nie porywa tak jak oryginał, ale słucha się bardzo dobrze. Możliwe że to przez moje głośniki, ale bardzo słychać bas. W 3ciej minucie podoba mi się zwolnienie, bardzo fajnie wyszło :). Kiedy będzie można kupić?

Offline seeart

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
No naprawde FAJNIE. Super wykonanie i arangacja. Stopka właśnie rewelacyjna no i .....na taką ilość instrumentów  niespotykane i oryginalne brzmienie utworów - potrzebuje namiar studia, bądź kostka od realizacji, miksu lub masteringu - z góry dziękuje - piosony@wp.pl   POZDRAWIAM

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
http://www.myspace.com/resonancerockband

Cała EPka na myspace :). Zapraszam do oceny!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2007, 21:00:58
wysłana przez Sebastian
11 Odpowiedzi
3914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2008, 12:22:28
wysłana przez nikt
4 Odpowiedzi
1956 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2013, 03:08:25
wysłana przez ChopZeWsi
0 Odpowiedzi
1224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2014, 22:26:54
wysłana przez aralez
8 Odpowiedzi
4658 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2020, 21:30:14
wysłana przez Duży Czarny Kogut