Autor Wątek: Siódemki w Warszawie (sklepy)  (Przeczytany 9593 razy)

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Siódemki w Warszawie (sklepy)
« 21 Gru, 2010, 19:10:39 »
Orientuje się ktoś czy, a jeśli tak to gdzie w Warszawie pomacam i ewentualnie kupię LTD SC-607 B lub Jackson COW 7?

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #1 21 Gru, 2010, 19:59:00 »
może być ciężko. W sklepie w arkadii nic nie ma, w sklepie przy kino femina w ogóle niczego nie mają, w megastorze w riffie byłem już ze 2-3 miesiące temu ale też nic nie było(poza jakąs wypasioną 7mką ibaneza w gablotce z naklejką "wypierdalaj") w riffie przy placu konstytucji ostatnio był ibanez rga 7 i flame exg 7 ale jak ostatnio byłem to tajemniczo znikły? w sklepie przy metrze centrum 2-3 miesiące temu był jakiś syfilis ibaneza, a rnr świeci pustkami :( Ale zawsze można poprosić o sprowadzenie i nie trzeba kupować od razu no nie?

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #2 21 Gru, 2010, 20:21:34 »
Właśnie w tym rzecz. Mieszkam niemal w stolicy, a po sprzęt muszę jeździć na Śląsk, w najlepszym przypadku do Łodzi.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #3 21 Gru, 2010, 20:42:20 »
w megastorze w riffie byłem już ze 2-3 miesiące temu ale też nic nie było(poza jakąs wypasioną 7mką ibaneza w gablotce z naklejką "wypierdalaj")

Jebłem na cyce :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #4 21 Gru, 2010, 20:44:34 »
Dude, ktoś na forum ostatnimi czasy sprzedawał używkę SC-607. Fakt, że z Dolnego Śląska, ale przynajmniej używka, tania i dobra.
Spróbuj się skontaktować z użytkownikiem Metal, podejrzewam, że jeszcze nie sprzedał.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #5 21 Gru, 2010, 20:54:19 »
Nie wiem czy można zamówić. W R'n'r zrobili zapotrzebowanie na 7-emki od Shectera od Omena po Loomisa ale importer ma to w dupie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #6 21 Gru, 2010, 21:05:53 »
( co mnie fascynuje, i zadecydowało o fakcie, że jednak gram na SC a nie schecterze )
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #7 21 Gru, 2010, 21:06:45 »
W większości sklepów zamawianie to jakieś nieporozumienie. Trzeba mieć wiele szczęści żeby trafić na sklep żyjący w symbiozie z interesującym cię dystrybutorem.
Co do używki, to nie bardzo mnie to interesuje. Czuję dyskomfort posiadając rozdziewiczone i wymacane przez kogoś innego wiosło. Taki tam odchył.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #8 21 Gru, 2010, 21:14:16 »
I bez znaczenia jest fakt, że za mniejszą kasę kupujesz lepsze wiosło?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Siódemki w Warszawie (sklepy)
« Odpowiedź #9 21 Gru, 2010, 21:14:55 »
Ostatnio jak bylem w riffach i rnr to nic nie bylo, cza pytac to cos sciagna, mialem chrapke na ogranie rga a tu siurasy juz nie ma w rnr. A w megastore to nie po jednym musieli zmywac owa szybe od gablotki...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W Gliwicach mam sklep gdzie zamówienie czegokolwiek nie jest problemem. I nawet wyśmienita cena zawsze jest.
Problemem jednak zawsze jest dystrybutor.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
>> I bez znaczenia jest fakt, że za mniejszą kasę kupujesz lepsze wiosło?
Mniejsza kasa to się zgodzę, ale lepsze wiosło? Pod jakim względem? Że niby drewno rozegrane?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
I jeżeli coś się miało popsuć, to już się pewnie popsuło.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No że niby rozegrany instrument? Kurde, widzisz różnicę w brzmieniu nowego i 25-letniego LesPaula? Otóż, nie polega ona na tym, że 25 lat temu lepiej robili gibsony, jak pierdolą niektórzy zawistnicy, tylko właśnie tym rozegraniu.

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
>> I jeżeli coś się miało popsuć, to już się pewnie popsuło.
A co miałoby się popsuć w tak prostej konstrukcji jak ESP SC-607 B czy COW jeśli odpowiednio dbasz o instrument i nie napierdalasz nim o ścianę?
>> No że niby rozegrany instrument? Kurde, widzisz różnicę w brzmieniu nowego i 25-letniego LesPaula? Otóż, nie polega ona na tym, że 25 lat temu lepiej robili gibsony, jak pierdolą niektórzy zawistnicy, tylko właśnie tym rozegraniu.
Bez jaj. Uważasz, że kilkuletnie wiosło jest tak fenomenalnie brzmiące, że wyczujesz różnicę w stosunku do nowego? Nie mówimy o wiosłach 25 letnich. Mam szukać używanego LTD bo będzie rozegrane.
Bez urazy panowie, gitara towarzyszy mi od 13 roku życia, a mam już 30 i niejedno wiosło rozegrałem, rozpierdoliłem, kupiłem i sprzedałem. Doskonale wiem czego mi potrzeba. Po prostu informacji na temat warszawskich sklepów ze sprzętem.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No to informację dostałeś. Nie ma 7-emek w sklepach.

Offline metalfucker

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Jakieś pewnie znajdę. Dzięki.

Offline nickos

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Trochę może odkopię ale co tam :P

Jedyne siódemki jakie widziałem w stolicy to RG7321 Może czasami się przewinąć jakiś lepszy model, ale jeszcze mi się nie zdarzyło takowy zobaczyć ;]

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
W takim razie w kwestii uzupełnienia informacji
Byłem ostatnio w RnR i spytałem o owe wspominane już w innym temacie 8mki które rzekomo mają się tam pojawić. Sprzedawca odpowiedział mi że owszem ma się pojawić 8mka oraz wiele ciekawych 7mek jak i 6tek (podobno jakiś inny typ zaczął zajmować się zamawianiem gitar i ma znacznie lepszy gust od tego poprzedniego ) . Dostawa powinna dojść w połowie Kwietnia lub troszkę wcześniej

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
miesiąc temu słyszałem dokładnie to samo - jeżdżę do RnR co tydzień i cały czas wisi tylko Omen7
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
W Poznaniu ta sama śpiewka ;) z dwa miechy temu mieli mieć na dniach 8mki ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
a ja chce wierzyc w to ze to co mowia jest prawda i tego bede sie trzymał ;)

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Jak chcesz ograć Stefa w wawie  to jest możliwość ogrania go u mnie na sidewinderze mk4 - jak coś to wal PM ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
15954 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2008, 07:44:51
wysłana przez Bjørn
22 Odpowiedzi
6237 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2010, 10:36:54
wysłana przez Artisth
92 Odpowiedzi
36468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2011, 00:05:51
wysłana przez Draiman69
3 Odpowiedzi
2090 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2013, 15:16:12
wysłana przez Drevniak
1 Odpowiedzi
2640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2016, 12:12:45
wysłana przez Piotr_