Autor Wątek: Case by M. Kopytko  (Przeczytany 4425 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Case by M. Kopytko
« 17 Gru, 2010, 10:48:19 »
Trafiłem jakiś czas temu na taką oto ofertę

http://allegro.pl/case-futeral-twardy-wszystkie-gitary-i1362346467.html

i zastanawia mnie czy jest to to warte swojej ceny, inaczej, czy w ogóle jest coś warte, bo cena jest nieziemsko niska, a w dodatku niby ręcznie robione itd. Miał ktoś do czynienia z wytworami Pana Kopytko? Opłaca się zakupić od niego futerał? Kasy nie mam wiele, dlatego takie rozwiązanie by mi odpowiadało, a Stefan zasługuje na lepsze opakowanie, prezent na gwiazdkę jak znalazł ;)

Offline Wilk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #1 17 Gru, 2010, 11:31:57 »
O kurczę, futerał z paździerza, to musi być ciężkie w ch...

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #2 17 Gru, 2010, 20:16:55 »
Gość z którym kiedyś grałem miał taki case. Nie wiem czy od tego samego gościa dokładnie, ale wyglądał identycznie. Nie był jakiś mega ciężki. Jednak solidność wykonania, pozostawiała trochę do życzenia.. To na co przede wszystkim zwróciłem uwagę, to fakt, że po zamknięciu skrzyni boczki na siebie ani trochę nie nachodziły. Nie wiem jak to ładnie opisać.. W każdym razie, przez metodę wykonania (chociaż precyzja była bardzo duża) podczas deszczu gita mokła w kejsie.. Moim zdaniem to dyskwalifikuje taka skrzynkę na dzień dobry..

Poszukaj w Riffach. Teraz powinny być świąteczne promocje, a jak nie, to po nowym roku powinna ruszyć coroczna wyprzedaż. Mi się udało kupić Kisielewskiego ABS Aku Jumbo za.. 59zł! i TKL'a Electric za 99zł. :)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #3 17 Gru, 2010, 22:53:39 »
ja mam taki case. Jest lekki i co najgorsze - na poczatku tak niemilosiernie kurwil tymi wlosami z wnetrza, ze zal mi bylo tam wlozyc gitare. na szczescie wywietrzalo :)
Nie jest to jakas rewelacja, plastik wylozony wlosami i tyle, nie ma jakies gabki czy czegos.
wyglada przyzwoicie.
Niestety wysylki do lutnika nie wytrzymal - w kazdym razie kopytko - UPS 0-1, skurwysyny pozdzierali farbe (nie wiem jak to nazwac...) i cos ciezkiego musieli na to polozyc (albo skakali...), bo niestety wgnietli mi potencjometr Tone.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #4 18 Gru, 2010, 00:56:43 »
Niestety wysylki do lutnika nie wytrzymal - w kazdym razie kopytko - UPS 0-1, skurwysyny pozdzierali farbe (nie wiem jak to nazwac...) i cos ciezkiego musieli na to polozyc (albo skakali...), bo niestety wgnietli mi potencjometr Tone.
niekoniecznie. Mi w pksie kiedyś zjebał się potencjometr vol a gitara jechała na płasko w bagażniku we flight-casie wyłożonym gąbkami..

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #5 18 Gru, 2010, 09:42:47 »
Rumak, przejdź się do R'n'R'a ja tam kupiłem przyzwoity case za 200 zł. Fakt, że lekko przyciężki, ale to da się przeżyć, reszta uważam w porządku. Taki prostokątny, żeby nie było.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #6 18 Gru, 2010, 10:53:11 »
Rumak, przejdź się do R'n'R'a ja tam kupiłem przyzwoity case za 200 zł.
Ja też i mam dziwne wrażenie, że jest chujowy.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: Case by M. Kopytko
« Odpowiedź #7 18 Gru, 2010, 17:09:28 »
Dzięki za odpowiedzi, przejdę się na dniach do Riffa, R'n'R poznańskiego czy co tam jeszcze jest, ale to chyba główne sklepy (całe szczęście, że blisko nich mieszkam :P). Rozumiem, że Kopytko jest odradzany?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
9833 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2009, 14:57:55
wysłana przez domas
18 Odpowiedzi
7623 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2010, 22:54:34
wysłana przez Drevniak
7 Odpowiedzi
6303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2010, 22:42:42
wysłana przez Hesu