Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 349944 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #900 26 Kwi, 2016, 21:50:06 »
Dzięki @firejump, na szybko udalo mi się to trochę poprawić z wykorzystaniem tego API. Idealnie nie jest ale przynajmniej działa ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #901 27 Kwi, 2016, 09:04:25 »
Gdybyśmy dali np. 0.5%, to przy sprzęcie za 5000 zł najmniejsza obniżka byłaby o 25zł. Mnie to brzmi rozsądnie.
Jak dla mnie przy takich kwotach nie ma różnicy między 10 a 25 ziko. Już i tak mamy zasady typu rabat dla "stałych bywalców forum" i bump dozwolony tylko pod postacią zejścia z ceny. Jak ktoś sobie bumpuje po te 10zł to chuj najwyżej sprzeda ten sprzęt za dwa lata a nie za dwa tygodnie, nie widzę sensu w robieniu jakichś jeszcze reguł, które by dyktowały po ile minimum można schodzić z tej ceny. A tym bardziej jest to jakąś pomyłką w sytuacji gdy sprzęt faktycznie jest warty przynajmniej te 5k a nie sprzedaje się bo po prostu na chwilę obecną nie ma na niego chętnych czyt. nikt nie gasuje. W tej sytuacji ustawianie komicznie małych cen tylko dlatego bo ss.pl tak dyktuje jest przynajmniej głupie.
No i prawdopodobnie poskutkuje to tym, że skończą się rabaty dla weteranów forum bo generalnie mało kto będzie chciał tu się ogłaszać z poważnym sprzęciwem z uwagi na jakieś zasady z dupy.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #902 16 Maj, 2016, 10:30:33 »
@Harvest czy jest możliwość, żeby w profilu użytkownika, oprócz możliwości wyświetlenia jego postów, była też możliwość wyświetlenia wszystkich rozpoczętych przez niego tematów? Idealnie by było, jakby też dało się wybrać dział, z którego tematy mają się wyświetlać :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #903 16 Maj, 2016, 12:39:51 »
profil-> pokaz wiadomosci-> pokaż wątki
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #904 16 Maj, 2016, 13:48:08 »
profil-> pokaz wiadomosci-> pokaż wątki

9 lat na forum i nigdy tego nie zauważyłem :facepalm:

Inny pomysł:
Czy można zrobić tak, żeby posty z przedrostkiem [NAD], które zakłada Zomballo , tworzyły się od razu na giełdzie, po czym zostaną 3 razy zamknięte i otwarte? :D
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2016, 10:02:51 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #905 07 Paź, 2016, 10:01:09 »
Zepsuo się dodawanie filmikó z YT? :(
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #906 07 Paź, 2016, 10:08:27 »
Nie, dodajemy teraz od razu cały link, bez kasowania mitycznego "s" :)
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #907 07 Paź, 2016, 10:28:02 »
Jazz, Lounge, Downtempo

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #908 19 Lip, 2017, 14:25:49 »
Uprzejmie proszę, szanownych Panów moderatorów i administratorów o zamknięcie, spalenie, zadeptanie, zjedzenie, zakopanie i wepchnięcie pod największy kamień kącika politycznego. Prośbę swą motywuję tym, iż odkąd go założyłem, forum umiera. Już kilku poważnych osobników płci przepięknej poprztykało się w tymże dysputanckim kuriozum i niechętnie bierze udział w współżyciu gitarowej braci. Nikt już nie chce pisać o gitarach? Tak się nie godzi!
P.S.
A jeśli komu przyjdzie wspomnieć coś o polityce, choćby wspomnieć słówko, nawet w dziale offtopic to ban albo akcja pajacyk tak dla otrzeźwienia.

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #909 19 Lip, 2017, 14:59:04 »
Ja się stanowczo sprzeciwiam zamykaniu tego tworu i wnosze o przyznanie medalu towarzyszu Zomballowi za jegoutworzenie. Prośbę swą motywuję tym, iż jak któż chce swoje żale polityczne wylać to ma gdzie, a nie zaśmieca forum.
Wnoszę jednakże pod rozważenie zamkniecie wyżej wymienionego tematu(i odbiór medalu), jeśli w regulaminie znajdzie się odpowiednia adnotacja o apolityczności forum. Pragnę jednakowoż zauważyć, ze będzie to ograniczało wolność słowa i wypowiedzi, które to są niezbywalnymi ludzkimi prawami, zapewnionymi w konstytucji. Póki co.
 

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #910 19 Lip, 2017, 15:05:19 »
Obywatelu Orange a czy nie lepiej co by jedyną trwożącą, wzbudzającą powszechne zamieszki i społeczne podziały była np. polityka firmy Gibson?

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #911 19 Lip, 2017, 18:52:57 »
Obywatelu Zomballo nie od dzisiaj wiadomo, że gdyby Gibson zamkął fabryki - przyczyniłby się do dobrobytu ludzkości:
1 Nie byłoby polityki firmy Gibson
2 Nie byłoby produktów firmy Gibson
3 Nie byłoby firmy Gibson
4 Właściciele produktów firmy Gibson byli by właścicielami towaru deficytowego, a co z tym idzie pożądanego i drogiego
5 Marzenie Naczelnego Hipstera Poslki spełniłoby się - tylko bogaci mogliby kupić Gibsona




Więc ja wnoszę w tym temacie o zamknięce fabryk Gibson oraz zakazanie produkowania chronionego patentem kształtu. Ku dobrobytu potomnych.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #912 19 Lip, 2017, 19:13:01 »
Akceptuję wniosek o zamknięcie firmy Gibson. Sprawa została przekazana do organu egzekucyjnego. Proszę czekać na dalszy obrót spraw
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #913 20 Lip, 2017, 07:49:55 »
Dobra, no to niech będzie Ibanez. :D

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #914 04 Sie, 2017, 08:41:04 »
Nikt nie ma nic przeciwko Ibanezowi. Wniosek przedawniony i tym samym odrzucony.

@Harvest czy jest możliwość zablokowania tematów, tak jak ignorowanie użytkowników?

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #915 09 Sie, 2017, 12:47:52 »
Zbierzmy kolektyw. Zróbmy referendum. Wybierzmy przewodniczącego, komisję, skarbnika, podczaszego koronnego. Oh wait!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #916 30 Paź, 2017, 17:59:01 »
Życzę sobie żeby wyszukiwarka zaczęła działać :(

Fatal error: 'continue' not in the 'loop' or 'switch' context in /var/www/html/Sources/SearchAPI-Custom.php on line 112

Rozumiem z tego tyle że mam zadzwonić pod 112.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #917 30 Paź, 2017, 18:16:51 »
Naprawione.

Jakbyście coś jeszcze znaleźli, piszcie do mnie bezpośrednio albo tu - http://forum.sevenstring.pl/funkcjonowanie-serwisu/migracja-2/msg426857/#new
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2017, 18:19:14 wysłana przez Harvest »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #918 30 Paź, 2017, 21:30:24 »
Zbierzmy kolektyw. Zróbmy referendum. Wybierzmy przewodniczącego, komisję, skarbnika, podczaszego koronnego. Oh wait!

Jeśli cel to napływ nowej krwi, osób, którym się chce przywrócić świetność forum, to mogę nawet być skarbnikiem! :)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #919 30 Paź, 2017, 22:02:07 »
Zbierzmy kolektyw. Zróbmy referendum. Wybierzmy przewodniczącego, komisję, skarbnika, podczaszego koronnego. Oh wait!

Jeśli cel to napływ nowej krwi, osób, którym się chce przywrócić świetność forum, to mogę nawet być skarbnikiem! :)

Do tego przydałaby się jakaś reklama. Ale jest duże ryzyko pigmeja. Towarzystwo SS jest ściśle sterylne i think :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #920 30 Paź, 2017, 22:08:31 »
Ja już powiedziałem, udusić skarpetą kącik polityczny. No może jeszcze utrzymać na wodzach gangbang analcomando w topicu powitalnym a nadgorliwych strażników giełdy na wczasy emeryckie do Cipcipburga posłać. A tak swoją drogą asfaltową, uwolnienie targowiska to byłby spory chłyt markietingowy i pussy magnet na pięknych jędrnych junaków. Tak se myślę tylko. ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2017, 22:10:27 wysłana przez Dick Retard »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #921 01 Lis, 2017, 09:52:22 »
Może nie uwolnienie, ale poluzowanie testowe :).
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #922 01 Lis, 2017, 16:54:40 »
Chuja tam. Kupować to se każdy może. Prawda jest taka, ze wszyscy juz wszystko wiedzą i nawet nowym użytkownikom nie chce sie odpowiadac. W związku z tym proponuje wymazać zawartość tego śmietnika i zacząć od nowa

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #923 01 Lis, 2017, 19:31:54 »
Chuja tam. Kupować to se każdy może. Prawda jest taka, ze wszyscy juz wszystko wiedzą i nawet nowym użytkownikom nie chce sie odpowiadac. W związku z tym proponuje wymazać zawartość tego śmietnika i zacząć od nowa

Nuke'em all
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #924 01 Lis, 2017, 19:49:06 »
Tylko podziękować fejsbuku za wykształcenie odruchu, że kliknięcie ikonki wystarcza za całą wypowiedź.
Paczki z głów!