Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 349939 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #850 24 Lip, 2015, 09:43:50 »
Niestety to tak nie działa. Mogę banowac CPC ale nie widzę możliwość moderacji CPC. Zawsze możesz używać jak większość adblocka;) będzie czas to się tym zajmę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #851 24 Lip, 2015, 09:45:46 »
A to nie, adblocknę się :).
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #852 24 Lip, 2015, 10:37:02 »
Dobra przerylem stare kampanie i troche poblokowalem. Powinno byc lepiej. Ale zeby bylo idealnie to trzeba by sie codziennie tam logowac i patrzec co idzie, i blokowac niefajne rzeczy.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #853 24 Lip, 2015, 10:45:51 »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #854 26 Lip, 2015, 08:21:23 »
Półgoła(!) gruba baba z ciastem mnie po prostu odrzuca

co masz do ciasta?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #855 26 Lip, 2015, 12:03:34 »
Zazdrość, bo nie jadam.
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #856 27 Lip, 2015, 06:42:02 »
No co wy, przecież nawet najprostszy Adblock usuwa WSZYSTKIE reklamy na tym forum.

A ode mnie propozycja kwestii podbijania tematów - teraz jest tak, że jak piszemy posta po poście to się łączą. Okej, niech już tak będzie, ALE obecnie taki post ma nadal datę pierwszego wpisu i nie ulega podbiciu. Proponuję zmienić to tak, żeby taki nowy post łączył się z poprzednim, ale 1. z datą nowego i 2. całość ulegała podbiciu, tak jakbyśmy normalnie pisali po kimś, a nie po sobie. Wyczaiłem to ostatnio na innym forum, bardzo fajnie działa i wbrew pozorom nie powoduje masowego spamu i bumpowania :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #857 27 Lip, 2015, 07:14:51 »
No co wy, przecież nawet najprostszy Adblock usuwa WSZYSTKIE reklamy na tym forum.

A ode mnie propozycja kwestii podbijania tematów - teraz jest tak, że jak piszemy posta po poście to się łączą. Okej, niech już tak będzie, ALE obecnie taki post ma nadal datę pierwszego wpisu i nie ulega podbiciu. Proponuję zmienić to tak, żeby taki nowy post łączył się z poprzednim, ale 1. z datą nowego i 2. całość ulegała podbiciu, tak jakbyśmy normalnie pisali po kimś, a nie po sobie. Wyczaiłem to ostatnio na innym forum, bardzo fajnie działa i wbrew pozorom nie powoduje masowego spamu i bumpowania :tak:

Tylko wiesz, niektórzy nie używają adblockow, żeby kliknąć czasem w reklamę, bo po to to jest. Jedynie chodziło o to jak te reklamy wyglądają.

Co do łączenia postów, to jeśli mnie pamięć nie myli, sposób w jaki to wyglada był miedzy innymi zrobiony właśnie po to, żeby nie było podbijania
B ( o ) ( o ) B S

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #858 27 Lip, 2015, 07:28:34 »
Cytuj
Tylko wiesz, niektórzy nie używają adblockow, żeby kliknąć czasem w reklamę, bo po to to jest. Jedynie chodziło o to jak te reklamy wyglądają.

To ustawiasz w Adblocku wyjątki - czyli grube babe na sevenie widzisz, a chude babe na onecie nie :P

Cytuj
Co do łączenia postów, to jeśli mnie pamięć nie myli, sposób w jaki to wyglada był miedzy innymi zrobiony właśnie po to, żeby nie było podbijania

Podbić i tak można. Jest przecież opcja "usuń" działająca wszędzie poza giełdą i zamkniętymi tematami. Więc usuwasz swojego własnego posta i piszesz nowego. Podbije się tak samo. Tylko po co kombinować i obchodzić system, skoro można prościej, łatwiej i szybciej?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #859 18 Sie, 2015, 23:09:28 »
Sorry, czy to dobre miejsce do zgłaszania sugestii odnośnie organizacji poszczególnych działów forum?

Jeśli tak, to powiedzcie proszę, czy był pomysł utworzenia sub-giełdy na rzeczy niegitarowe.

Bez spiny - ale ja giełdę traktuję poważnie i nie chcę tracić czasu na scrollowanie przez broń, jelenie z origami, niebezpieczne pojazdy latające, serwisy porcelanowe z okresu III rzeszy czy inne gejowskie akcesoria (zmyślam, żeby absolutnie nie było wiadomo, do czego piję).

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #860 20 Paź, 2015, 22:29:05 »
Może edytowanie postów na giełdzie? Chyba że się da a ja nie umiem :P
Czasami jest tak (a u mnie bardzo często) że wystawiasz ogłoszenie i nagle "o kurwa, a jeszcze dopisałbym to!". Potem jak ktoś dopisuje w oddzielnej odpowiedzi to mu up'a.

Hę hę hę??? ^^
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #861 20 Paź, 2015, 22:39:18 »
na mojej wishliście jest odblokowanie tematu o wkurwach, bo to co mój lanos odpierdala to sie w pale nie mieści...
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #862 20 Paź, 2015, 22:48:21 »
Może edytowanie postów na giełdzie? Chyba że się da a ja nie umiem :P
Czasami jest tak (a u mnie bardzo często) że wystawiasz ogłoszenie i nagle "o kurwa, a jeszcze dopisałbym to!". Potem jak ktoś dopisuje w oddzielnej odpowiedzi to mu up'a.

Hę hę hę??? ^^

Nie. Brak edycji ma swój powód i swój sens. Jak chcesz coś dodać w swoim temacie to to po prostu dopisz. Jak nie będzie to chamskie podbijanie to nic się nie stanie, najwyżej post zostanie edytowany przez moderatora.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #863 21 Paź, 2015, 14:01:45 »
What he said.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #864 21 Paź, 2015, 15:59:29 »
Ok. Wszystko jasne. Ja grzeczny chłopak jestem. Mi nie trzeba dwa razy powtarzać ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #865 03 Gru, 2015, 10:02:07 »
drogi mikołaju, chciałbym mieć możliwość ignorowania całych tematów.
i always go full retard

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #866 03 Gru, 2015, 10:48:44 »
Ja też...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #867 03 Gru, 2015, 10:49:08 »
Ja tez

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #868 03 Gru, 2015, 23:00:27 »
Wnosiłem o to ze dwa, trzy lata temu już. Harvest, co Ty do cholery robisz ze swoim wolnym czasem przez ten cały... czas?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #869 04 Gru, 2015, 06:28:47 »
Najwyraźniej cos innego

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #870 04 Gru, 2015, 10:01:05 »
Na listę zgłaszam mój temat http://forum.sevenstring.pl/off-topic/temat-tylko-polityczny!-wylacznie!-bo-inaczej-grozba-przeciagniecia-pod-kilem!/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #871 04 Gru, 2015, 19:07:12 »
Najwyraźniej cos innego

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka



no dobra, wygrałeś tym razem

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #872 28 Gru, 2015, 14:10:54 »
To może skoro Zomball założył temat polityczny w którym wylewa się całe gówno tego świata, otworzymy wkurwy? :)

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #873 28 Gru, 2015, 17:36:04 »
Popieram, nie mam gdzie wylewać żalu na kretynów na drogach :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #874 28 Gru, 2015, 23:04:25 »
Znów BMW? ;)
Spoiler
Paczki z głów!