Autor Wątek: Paka 1x12 + nie za duży budżet = problem  (Przeczytany 6999 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Paka 1x12 + nie za duży budżet = problem
« 27 Lis, 2010, 10:28:13 »
Otóż jak w temacie potrzebuję kupić taką pakę  ??? Rozglądam się już od dłuższego czasu i widzę tylko brak możliwości, bo chce coś raczej nie za dużego (oversizedom mówimy nie - flame ma i tak dużo dolnego pasma) i solidnego. Mój budżet przy totalnej maksymalizacji użytych złociszy to 750zł. Proszę poradźcie coś, bo ja już mam totalny mętlik  :facepalm:
Ssiecie.


Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
A może byłbyś zainteresowany Buzzarem na Eminence Man of War? Z ciekawych ficzerów ma ściąganą maskownicę. Stoi u mnie i się kurzy - była zamówiona z zamysłem grania i nagrywania na niej w domu kiedy miałem jeszcze Orange 412, której transportowanie było porażką...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A może byłbyś zainteresowany Buzzarem na Eminence Man of War? Z ciekawych ficzerów ma ściąganą maskownicę. Stoi u mnie i się kurzy - była zamówiona z zamysłem grania i nagrywania na niej w domu kiedy miałem jeszcze Orange 412, której transportowanie było porażką...
Ta paczka jest zajebista. Kapcie spadują. True story.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
domas&purpleman, no buzzaro fuszerki raczej nie odwala ;) ale zasadnicze pytanie - ile? i jak jest wykończona :)?
zomballo, Egnatera rozważałem, ale to oversized, który jest niewiele mniejszy od mojej aktualnej 2x12...
A ta paka Voxika nie budzi mojego zbytniego zaufania jeśli chodzi o solidność, aczkolwiek wolałbym ograć:)
Ssiecie.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
 Galeria przeniesiona - przeszukaj album użytkownika domas/vht+buzzaro tu masz fotki. Nie daj się zwieść przy porównaniu rozmiarów do VHT - ta jest baaaardzo malutka po prostu. Jeśli chcesz, to mogę Ci pomierzyć tą Buzzaro. Kolumna jest jak nowa, odkąd ją mam, to stała tylko w domu - 750zł z wysyłką byłaby dobrą opcją;)
Nie wiem jak teraz, ale jak ją kupowałem, to Radek malował jeszcze swoje kolumny w środku - nie zaznasz tam żadnych paprochów, wiór czy czegokolwiek takiego.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Kurde musiałbym to przemyśleć... Swoją drogą kusi to: http://www.dv247.com/guitars/orange-ppc112-guitar-speaker-cabinet--34900 za 950 złociszy nowa paka :/
Ssiecie.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
ta buzzaro lepiej gra
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179

Szkoda, że "oversize" odpada, bo mój w/w Egnater to naprawdę fajny mebel ;-)
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline Beastion

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
...a moim skromnym zdaniem najlepiej iść do rozsądnego stolarza z IQ przynajmniej 110, zamówić budę pod wymiar kolumny jaka się podoba, dokupić głośnik i po problemie. Tanio, solidnie i nowe. W 500zł można się zmieścić spokojnie. No chyba, że logo typu MESA, Orange... stanowi tu kluczową rolę...wtedy ta opcja odpada.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
stolarza nie potrzebuję do takich zabaw, bo potrafię sam takie rzeczy zrobić - tutaj chodzi też o kwestię lokaty kapitału. Łatwiej sprzedać coś markowego...
Ssiecie.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
tia stolarz jest odrobienia mebli nie kolumn...
.


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
buahaha :D aczkolwiek jedno i drugie jednakowo brzydkie :D
Ssiecie.

Offline Beastion

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
regecore, poruszyłeś bardzo ciekawą kwestię. Skoro krytykujesz koncept stolarza, mógłbyś się podzielić swoją wiedzą odnośnie nowatroskich, kosmicznych technologii używanych podczas łączenia sklejki przez firmy produkujące sprzęt gitarowy? Cóż takiego posiadają czego nie ma stolarz...albo ktokolwiek dysponujący sprzętem i dostępem...do sklepu z klejem do drewna?

Co do lokowania kapitału - głosnik średnio kosztuje 300zł. Resztę można policzyć samemu i wyciągnąć wnioski.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
buahaha :D aczkolwiek jedno i drugie jednakowo brzydkie :D

Nie rozumiem dlaczego szydzisz z czyjejś pracy  :evil: ? Czyżbyś potrafił zrobić to lepiej? :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Jarrah, serio.

A wpisując dalej w google: Eucalyptus marginata.

A co więcej - stół obecnie na sprzedaż;)
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2010, 00:49:17 wysłana przez domas »

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
dzięki za cynk :*

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
buahaha :D aczkolwiek jedno i drugie jednakowo brzydkie :D

Nie rozumiem dlaczego szydzisz z czyjejś pracy  :evil: ? Czyżbyś potrafił zrobić to lepiej? :)
Gdybym potrafił, to bym chwalił się swoją pracą :) Oceniam tylko według mojego chorego wysublimowanego gównianą polską popkulturą poczucia smaku ;>
Po za tym doszedłem do wniosku, że jednak wykorzystam sensownie jednego eminence'a i zrobię z nim kolumnę jedną i drugą zamówię chyba u Cb Radku, albo bd coś kombinował sam :)
Ssiecie.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
...a moim skromnym zdaniem najlepiej iść do rozsądnego stolarza z IQ przynajmniej 110, zamówić budę pod wymiar kolumny jaka się podoba, dokupić głośnik i po problemie. Tanio, solidnie i nowe. W 500zł można się zmieścić spokojnie. No chyba, że logo typu MESA, Orange... stanowi tu kluczową rolę...wtedy ta opcja odpada.
gdzie takiego stolarza znajdziesz:D? 110 to powyżej średniej krajowej

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
11822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2009, 22:11:31
wysłana przez Moszna
41 Odpowiedzi
9894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 18:52:54
wysłana przez Guziel
20 Odpowiedzi
9790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2011, 20:58:22
wysłana przez Musza
8 Odpowiedzi
3712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2011, 15:44:04
wysłana przez annih1
23 Odpowiedzi
7686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2012, 23:57:22
wysłana przez Matt-Carnage