Autor Wątek: Line 6 POD X3 Live - problem, brak stereo  (Przeczytany 5822 razy)

Offline sath

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Line 6 POD X3 Live - problem, brak stereo
« 18 Lis, 2010, 16:55:30 »
Siema, prawie 3 lata mam POD'a X3 Live, i wczoraj wystapil problem.
Poda mam podlaczonego do kompa i na sluchawkach i zawsze wszystko ladnie gralo, ale nagle sie cos zrobilo ze wszystko w sluchawkach jest tylko mono, a prawy kanal [ktory tylko widac, ze jest prawy, nie slychac] strasznie trzeszczy.
Wszystkie sterowniki mam najswiezsze jakie sa i nie wiem co z tym fantem zrobic...
Mial ktos podobna sytuacje, albo wie co mozna z tym zrobic ?
Wszelkie ustawienia sprawdzalem i nic sie nie dzieje.
Pomocy.
Power of the riff compels me

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Wejdź w ustawienia outputs i zobacz czy wszystko jest tam tak jak powinno. Podłącz słuchawki do czegoś innego i zobacz czy to nie jest przypadkiem ich wina. Do poda też postaraj sie załatwić jakieś inne nagłośnienie, podłączone do wyjśćia phone, żeby zobaczyć czy z czym innym wszystko gada dobrze. No i też sprawa czy dzieje się to na wszystkich presetach, możliwe, że dałeś za dużo basu czy coś i słuchawki nie dają rady przez co pierdzą i trzeszczą.

Offline sath

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Sluchawki spradzalem - sa ok.
Do PODa podlaczylem glosniki - problem zostal.
Presety presetami, ale bardziej chodzi o to, ze wszystko co leci z kompa, tez jest zjebane-trzeszczace-i bez panoramy...
Power of the riff compels me

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Presety presetami, ale bardziej chodzi o to, ze wszystko co leci z kompa, tez jest zjebane-trzeszczace-i bez panoramy...

Wszystko, to znaczy muza odtwarzana z windows media player też?
No bo skoro tak, to chyba jasne, że zesrała się karta muzyczna.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ziomek, zanim zaczniesz dawać dobre rady to może zerknij na datę ostatniego posta, co?
do widzenia.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie zauważyłem rozwiązania, temat jest otwarty, może zamiast mnie upominać popisz się jakąś dobrą radą, może się komuś przyda ;-)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
16561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2010, 17:14:56
wysłana przez kolomono
1 Odpowiedzi
2357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2009, 23:19:56
wysłana przez Yony
4 Odpowiedzi
4146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2012, 11:04:45
wysłana przez mlodysatan
8 Odpowiedzi
4155 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2012, 17:12:25
wysłana przez dziki_band
0 Odpowiedzi
332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2023, 09:21:08
wysłana przez DIASPORA