Autor Wątek: Behemoth - Evangelia Heretika  (Przeczytany 1485 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Behemoth - Evangelia Heretika
« 12 Lis, 2010, 23:22:18 »


Imho dvd jest zajebiste. Bardzo dobra cena (około 46 zł przez net albo 49 w empiku ) zachęciła mnie do kupna. Pięknie wydane - na razie jestem po oglądnięciu większości materiałów z 2 płyty. Filmy zza kulis ogląda się naprawdę fajnie - dość wysoka jakość obrazu i dźwięku. Koncerty zostawiam sobie na jutro, obecnie przesłuchuję płytę koncertową która brzmi ładnie, jest fajnie zmiksowana i ogólnie zajebongo :D

Podsumowując zajebista rzecz - polecam wszystkim fanom i zwolennikom Behemotha - ja nie jestem ich jakimś wybitnym wielbicielem ale wydanie cena i jakość zrobiły na mnie duże wrażenie

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No ja zamówiłem w Mysticu w poprzedni poniedziałek i tak sobie ciągle czekam...
Jak dojdzie/wnerwię się i kupię w empiku, a przesyłki po chamsku nie odbiorę, to wyrażę opinię.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Jak kupiłem w empiku i nie żałuje, warte każdej złotówki - oglądałem całość i chyba wrócę do warszawskiego koncertu ;D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No ja ich słucham od bardzo niedawna, ale że osobiście uważam trzy ostatnie płyty za świetne, nie mogę odpuścić sobie czegoś takiego ( i to za takie pieniądze ;) ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Przyznam się bez bicia że ja też ;]

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Ja nie jestem jakimś szczególnym fanem Behemotha - do wczoraj za ostatnią dobrą płytę uważałem "Satanicę", no od biedy "Thelemę.." . No właśnie - do wczoraj. Siedząc wczoraj w poczekalni do lekarza (więc miałem zajebiście dużo czasu na słuchanie muzyki :P ) przesłuchałem od deski do deski "Evangelion". Parę razy podchodziłem do tej płyty i nigdy nie dosłuchałem dalej niż do "Ov Fire....", wczoraj się zawziąłem bo wiedziałem że tak czy siak będę musiał to przesłuchać żeby nie słuchać pierdolenia miłych starszych pań o przechodzonych chorobach. No ale do rzeczy - płyta mi się spodobała. Zajebiście nagrana i zagrana i z samej ciekawości chyba zapoznam się z tym DVD, chyba warto poświęcić tej kapeli trochę czasu i dać im drugą szansę :D:D:D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
9085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2011, 12:57:41
wysłana przez bandit112
Behemoth

Zaczęty przez peterrw Muzyka

12 Odpowiedzi
2879 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 13:10:42
wysłana przez MadYarpen
0 Odpowiedzi
1682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2013, 15:41:34
wysłana przez lopatron
0 Odpowiedzi
1139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2017, 16:32:09
wysłana przez davidsantana27
2 Odpowiedzi
2329 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2018, 22:32:05
wysłana przez blendamed