Autor Wątek: From Afar Ep  (Przeczytany 1960 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
From Afar Ep
« 06 Lis, 2010, 19:46:37 »
Nagrywane w domowych warunkach (gary żywe). Z braku czasu praktycznie z pierwszego podejścia stąd boki. Edytować za dużo też nie było kiedy. Numery jeszcze z czasów 6 w E i Drop C. Wyszło ogólnie bardzo lajtowo (nie wiem sam dlaczego wybraliśmy najspokojniejsze numery :/).
Sprzęt:
Mg Fendmass, HB 212 V30, Ibanez Rg7620 z Sh6, Ibanez Rg570 z czym nie pamiętam.


http://www.myspace.com/fromafar

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #1 06 Lis, 2010, 20:58:58 »
no dla mnie to nie jest wcale lajtowe. fajne, pomijając parę kiszek na bębnach. i wielki plus ze nikt Petrucciego nie udaje.
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #2 06 Lis, 2010, 21:36:51 »
Fajne, podoba mi się :). Klimat na początku pierwszego utworu, dopóki nie zaczęło się krzyczenie, skojarzył mi się ze starym Hey. Jest parę potknięć, ale ogólnie słucha się dobrze :)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #3 06 Lis, 2010, 22:01:09 »
Dobre! Ale to jest dobre!
Fajnie się słucha. Niektóre motywy mnie tylko wkurzają np. po refrenie w kawałku "Nocą" mini solówka ;P - może to moje zboczenie ale nie lubie takich dźwięków. Źle mi się to kojarzy :)
Ogólnie bardziej mi się podoba jak wokalista śpiewa po polsku (nie wiem czemu, ale jednym lepiej wychodzi w ojczystym, co jest niebywałym + a innym w nieojczystym co jest niebywałym +)
Generalnie powiem krótko: (takie podsumowanie)
Kupiłbym waszą płytę :)
\m/ nagrywajcie porządną płytę (nie wiem jak bo polska to zjebany kraj i korporacje walą w takie gówno że szok)
ale zróbcie to
\m/ 333

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #4 06 Lis, 2010, 22:28:30 »
Hm, jest naprawdę dobrze, dopóki nie wchodzi przester, który brzmi obleśnie niestety ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #5 06 Lis, 2010, 22:59:02 »
Dzięki rybki :* ;)
Obecnie mocno myślimy nad tym, w którym kierunku chcemy iść, więc każda opinia jest dla nas cenna.
Z drugiej strony gramy tylko po to, żeby połechtać się gdzieś tam głęboko, co w stu procentach nie zostało niestety spełnione.
Hm, jest naprawdę dobrze, dopóki nie wchodzi przester, który brzmi obleśnie niestety ;)
No pozycja mikrofonu była czysto randomowa. Nie było czasu się tym bawić. Podobnie z ustawieniem pieca.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #6 06 Lis, 2010, 23:09:51 »
Wypasiona okładka, bardzo się mnie podoba. Kawałeczky też fpytkie!

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: From Afar Ep
« Odpowiedź #7 07 Lis, 2010, 10:41:11 »
Mi też się podoba. Bardzo dobrze się słucha. Gdyby było nagrane profesjonalnie nagrane to by było całkiem super. Tego właśnie wam życzę.
No i fajna okładka.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
10546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2012, 22:05:43
wysłana przez ervee
25 Odpowiedzi
4323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2014, 17:47:04
wysłana przez Donnie