Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 120991 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
E tam drogo... Od cen PAS'a Wam się w dupie poprzewracało i tyle!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!


Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Najgorsze jest to, ze przez takiego partacza, jak REK inni lutnicy również tracą - jeżeli ktoś zastanawia się nad wiosłem lutniczym (oczywiście innego lutnika), to po takim wpisie z pewnością będzie bardziej sceptyczny. Żal, bo grałem na kilku lutnikach i były to zdecydowanie zacne gitary!
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 20:35:50 wysłana przez Leon »
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No ja się tam nie przestraszyłem. Walę teraz do Langowskiego, bo seitahnowy PRSik wygląda bardzo zacnie. Podejrzewam, że się bardziej przyłoży, dzięki czemu będę mógł go potem polecić każdemu kogo napotkam na ulicy.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
To moze ja sie troszke wypowiem :) Bo to padlo akurat na moja gitarke apropo barwienia :)
Fakt jest taki ze, na topie mam Padouk i mialem tez plytke od elektroniki z padouku ktory farbowa. Poprosilem o zmine plytki i nie bylo problemu. Jesli chodzi o top to nadal lekko barwi, ale nie tak jak wtedy, tylko przy czyszczeniu na szmatce zostaja slady. W dodatku tak czy inaczej bede gitare lakierowac.
Andy po przeczytaniu Twojego posta no szok jak dla mnie. Znam czlowieka osobiscie bylem u niego w dom nawet i naprawde mily spoko czlowiek z ktorym warto pogadac itd...

Wypowiem sie dalej ale to juz po 22 bo chce wszystko sobie dokladnie jeszcze raz na spokojnie poczytac jak bede w domu.

Andy szkoda mi was ze wzgledu na sam fakt wkurwienia sie i dodatkowego czasu oraz kasy wydanej na wioslo, oraz szkoda mi firmy REK zjebali sobie opinie po calosci...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przykra sprawa, współczuję koledze. Co do gitary REKa, w której barwił korpus, to chodzi o wiosło mlodegosatana. Grałem na nim i tragedii nie ma, ale brudzić brudzi.

Aston, jak najbardziej polecam Ci Langowskiego. Baryton sejtana jest znakomicie wykonany i świetnie brzmi, do tego nie kosztował fortuny. Basowa szóstka mojego kumpla - tak samo, ładnie brzmi, widać solidną robotę w wykonaniu i doborze drewna.

A inni lutnicy myślę, że przez takie akcje nie ucierpią - Nexus, Malinki na przykład mają już swoją renomę, z tego co wiem, to Mulat też ma co robić - a wszyscy wykonują swoją robotę rzetelnie. Także jest jeszcze w czym wybierać.

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
a czemu tu wszyscy sie obrazili na PAS Guitars?? bo chyba mnie cos ominelo ...
r'n'r

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Co do ucierpienia lutników - wszystkich zrażonych przez lutników zachęcam do zatrudnienia się w biznesie instrumentów muzycznych i zobaczenia jak robią te superprofesjonalne firmy. Po takich doświadczeniach zakup innego wiosła niż lutnicze to byłby dla mnie czysty masochizm. :)

Ja robię 2 kolejne wiosła u Malinków. Wpadki w gitarach od nich się zdarzały, a i owszem, ale - zawsze dało się poprawić - to raz i nigdy nie było o to jakiejś kłótni. Dwa - rozmowa z Ernestem i Pawłem nigdy nie jest niemiła. Nigdy też nie zdarzyło się, żeby coś zrobili inaczej niż było ustalone, bo tak im się podobało - gitary są zrobione według mojej specyfikacji i wszystko śmiga.

Ja mam jedną zasadę - trzymam się z daleka od lutników, którzy standardowo stosują takie drewno jak "grusza", "jabłoń" i jakieś afrykańskie hujemuje, o których nawet Warwick nie słyszał, zamiast mahoniu, klonu, olchy, jesionu, palisandru, hebanu itd. Po drugie nie zamówiłbym wiosła u gościa, którego galeria wzbudza we mnie jakieś wątpliwości. Dlatego zawsze podchodziłem do Reka z pewną rezerwą, tak jak np. do Quatro Jazz i Rotera.

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
No to ja mam pierwszą złą opinię - za drogo mają!

I tutaj też często tkwi problem, jeśli ktoś robi "za darmo" to nie stać go na fakt że klientowi się nie spodoba produkt i będzie chciał go zwrócić. Z tego co mi wiadomo ze zwrotem produktu robionego na zamówienie nie jest tak łatwo.

Ja już się nauczyłem że nie warto się przepychać najniższą ceną, jakość i tak się obroni, PAS robił tanio a co robi teraz? Wysoka cena to także pokrycie kosztów ewentualnych reklamacji, zwrotów, przeróbek.

Rozumiem, że tutaj kolega nie patrzył zbytnio na koszty, więc być może trzeba było dołożyć 500zł i zrobić np u drogiego lootnicka (z taką różnicą wycenili wiosła dla mnie).

Tyle ode mnie.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Z naszego For na mojej gitce posmigalo sobie juz troszke osob i jak na razie nie bylo az tak zle. A gral na niem Mondzio i ekipa z wierzycy wymeiniac ich nie bede bo po co :) Pozniej Didajek gdy odbieralem kocurka i na koncu na MMA fest w Radiu Motyl i tak na prawde kazdy do czegos mogl sie doczepic i tak bylo, ale to co czytam to az nie moge uwierzyc !

No to ja mam pierwszą złą opinię - za drogo mają!

jak drogo zapraszam do salonow muzycznych gdzie nawet gitare mozna kupic za 500 zl cena jak i jakosc warta swojej ceny :)
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2010, 17:56:05 wysłana przez mlodysatan »

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
polecam uwierzyc, bo po pierwsze nie naleze do osob ktory wypisuje bzdury na forum, a po drugie zarowno moj przyjaciel jak i ja przegralismy w swoim zycie cala mase topowych gitar, zeby nie pwowiedziec ze na gitarach zeby zjedlismy wiec w kilkanascie minut jestesmy w stanie ocenic na jakim poziomie jest wykonany instrument, poza tym stoi u kazdego z nas w domu po kilka modeli gitar wiec mamy tez do czego porownywac...zreszt a zdjecie lakieu na korpusie chyba wjasnia sprawe, przeciez jak sie wezmie do reki Inbaneza, PRS czy Music Mana to lakier jest tak wypolerowany, ze mozna swoje odbiecie w nim zobaczyc a w REK-u...ciezko odbicie zarowki ujrzec..jest tylko jasan plama...ale koniec z koncem to juz nawet teraz nie chodzi o ta gitare, ale bardziej o chamstwo i lekcewazace podejscia REK-a...czytalem wlasnie 3 maila do firmy REK, ktore dotarly dzisiaj i to jest kompletnie karygodne co gosc wypisuje..poczynaja c od hasla z cyklu "nie musi byc Pan zadowolony, bo nie jest Pan moja zona"..., zreszta wrzuce wieczorem najciekawsze wypowiedzi REK-a...a jak facet zajrzy na to forum to przynajmniej sam przeczyta swoje wypociny..
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2010, 18:19:26 wysłana przez Andy »

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Powiem szczerze pojebane, zawalili kompletnie, a myslałem że to całkiem porządna firma. REK na forum właśnie przepadł

Ja od siebie mogę polecić krakowiaków z Hathora - zajebiści ludzie i bardzo dobrzy lutnicy.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Cytuj
"nie musi byc Pan zadowolony, bo nie jest Pan moja zona"


powtarzam swoje poprzednie zdanie - PRL pełną gębą :P
made of hate

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
a czemu tu wszyscy sie obrazili na PAS Guitars?? bo chyba mnie cos ominelo ...
Nikt się nie obraził. Przemek po prostu powoli zwija interes, b o przestało się opłacać. Z tego co wiem, to nie przyjmuje już zgłoszeń.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Cytuj
"nie musi byc Pan zadowolony, bo nie jest Pan moja zona"



Jak bym to do cytatów włożył, będzie jeden z lepszych ;D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Andy, ja osobiście namawiam by sprawy nie załatwiać przez zakopanie gitary w ogrodzie, chcecie gościowi podarować cztery kółka tylko dlatego, że zlewa klientów. Młodysatan parę dobrych (przyzwoitych) egzemplarzy nie robi z firmy porządnego przedsiębiorstwa.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Andy, ja osobiście namawiam by sprawy nie załatwiać przez zakopanie gitary w ogrodzie, chcecie gościowi podarować cztery kółka tylko dlatego, że zlewa klientów. Młodysatan parę dobrych (przyzwoitych) egzemplarzy nie robi z firmy porządnego przedsiębiorstwa.
Nie powiedzialem tego, a jesli ktos mnie tak zrozumial przerpaszam , ale nie o to mi chodzilo :) Pozwolcie ze pelna swoja wypowiedz dam jak pisalem po 22.
Wiec jak na razie pozdrawiam i postaram sie wypowiedziec cos apropo mojej relacji z P. Radomiłem

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja żartowałem z tym "za drogo". Jak się chce mieć dobrze to i trzeba wybulić, oczywiste. Gorzej jak się wybuli i jest chujoza, jak w przypadku tego REKa. Współczuję koledze.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No, z naszymi lutnikami jest spory dramat, bo są jak skrzyżowanie Edyty Górniak z Jarosławem Kaczyńskim. Są zdolni, ale krzywo spojrzysz i już foch zajebany. Z prostego względu - lutnicze gitary "na Zachodzie" są kosmicznie drogie, więc oni by też tak chcieli, ale boją się. Więc robią te wiosła za karę po pińcet złotych i w zależności od fazy księżyca im wyjdzie, lub nie.

A markę się buduje latami, a na to składa się głównie powtarzalność i rzetelność. Cena jest sprawą szóstorzędną i jestem za tym, żeby była za lutnicze instrumenty (w granicach rozsądku) wysoka, bo to zapewnia po prostu jakość i poziom obsługi klienta. Na palcach (być może) obu rąk da się policzyć takich, co to kumają. Reszta uważa się za Salvadorów Dalich chyba. A prawda jest taka, że chwilowo są strugaczami patyczków. Na miano lutnika trzeba sobie zasłużyć.

Dramat kolejny, czyli Polandu, polega na tym, że jak dzieciaka nie stać na ibaneza za 5k, to sobie idzie wystrugać jakąś rzepichę do stolarza. Zupełnie odwrotnie niż w normalnych krajach, gdzie gitara od lutnika jest wyznacznikiem prestiżu i majętności. A u nas się zamawia "podróbę strata". Sratata chyba...
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2010, 20:16:41 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Dramat kolejny, czyli Polandu, polega na tym, że jak dzieciaka nie stać na ibaneza za 5k, to sobie idzie wystrugać jakąś rzepichę do stolarza. Zupełnie odwrotnie niż w normalnych krajach, gdzie gitara od lutnika jest wyznacznikiem prestiżu i majętności. A u nas się zamawia "podróbę strata". Sratata chyba...

O - to to. W Polandzie lutnicy nie mają lekko jeśli chodzi o budowanie marki, bo ludzie często zamawiają u nich takie kaszaloty, że niewiadomo czy śmiać się czy płakać, a w ramach cięcia kosztów gotowi są w swoich customach ładować na przykład chiński hardware (ale za to tree of life jak w ibanezie jem!). Nie rozumiem ludzi, którzy takie coś zamawiają, bo jak ja zamawiam sobie customa, to wszystko ma być w nim porządne - dlatego jest to custom, a nie gitara ze sklepu, bo gitary ze sklepu są jak komputery stacjonarne ze sklepu - procesor dobry, ale płyta główna maksymalnie chujowa, a obudowa w środku nie zapewnia chłodzenia. Z drugiej strony lutnicy, którzy przyjmują takie zamówienia po pierwsze nie mają szansy się rozwinąć (bo jak może się rozwijać człowiek, który składa kopie corta), po drugie wyrabiają sobie renomę tanich wyrobników, którzy robią instrumenty na poziomie korei.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..nie wiem jakie jest podejscie lutnikow w Polsce, to jest wylacznie przyklad konkretnej firmy REK Guitars i ich podejscia do klienta, zreszta zalaczam ponizej najciekawsza korespondecje...mil ej lektury ;D

to jest pierwszy email, jaki zostal wyslany do REK-a..chyba nie ma w nim nic uwlaszczajcego, poza niezadowoleniem z produktu..
 
"Witam,
 Gitara dotarla tydzien temu ale nie pisalem od razu zeby nie wyciagac
zbyt pochopnych wnioskow. Tak czy inaczej musze przyznac ze nie jestem
zadowolony.
Po pierwsze gitara nie byla dobrze zabezpieczona w futerale przez co
glowka ulegla uszkodzeniu. Czubek glowki przebil futeral prawie na
wylot i sie uszczerbil.
Po drugie, gitara byla tak wyregulowana ze nie dalo sie na niej grac,
rozstrajala sie tak, ze nie dalo sie nawet zagrac akordu, nie mowiac
juz o uzywaniu tremola. Gitare musialem zaniesc do serwisu gdzie
musieli zmienic kat nachylenia gryfu zeby wyregolowac most.
Jesli chodzi o wykonczenie to tez nie ma rewelacji. Lakier jest
kiepsko wypolerowany i w niektorych miejscach widac jeszcze rysy po
papierze.
Kropki na podstrunnicy sa tak krzywo ze widac to  z odleglosci 2m.
Takze przelaczniki jest zainstalowany zbyt blisko potencjometru a
mialo byc tak jak w Ibanezie, dolne wyciecie w korpusie pod gryfem
mialo byc zrobione najglebiej jak mozna - niestety nie dochodzi nawet
do 24 progu.
Naprawde chcialem napisac calkiem inna opinie o tej gitarze i mialem
nadzieje ze bede zadowolony a szczerze mowiac jestem rozczarowany."
 
ponizej 1-y email od REK-a i pozniej najciekawsze wypowiedzi zacytowane doslownie z jego emaila...

"No cóz to niech Pan zrobi lepiej lub mi pokaze lepiej wykonana gitê. Co do regulacji to nie rozumiem. Co do wyciêcia pod gryf - smiech bo cóz wiêcej.
Wyciêcie jest tak zrobione zeby dalo siê zalozyc gryf i go spasowac tak jak
siê nalezy. Kropki sa równo tylko mostek i roztaw strun jaki z niego wychodzi jest poprostu do bani. Z reszta na temat tego mostka to w ogóle szkoda gadac to samo jesli idzie o te przetworniki.
 
Zwyczajnie w Swiecie upuscil  Pan gitarê albo uderzyI, teraz szuka Pan jelenia, to jest wlasnie typowe podejscie a nie to, które Pan mi zarzuca.Ja nie jestem cudotwórca ani Pañska zona z calym szacunkiem.
 
Fora interenetowe - typowe szczeniackie podejscie, powiedzialbym, ze
to jest norma zwlaszcza wsród wszelkiej masci krêtaczy.  Niech Pan
tylko tam nie wypisuje nieprawdy, bo wstyd a kto wie czy nie cos
wiêcej bo z pisaniem nieprawdy i naruszaniem dobrego imienia... to
potem róznie to bywa ...
A tak na koniec - my nie wykonujemy gitar, które same graja Jak Pan
nie umie sobie z tym wszystkim poradzic to proszê grac np. na fujarce.."
 
..no wiec pan Radek chyba calkowicie nie rozumie tonu wypowiedzi mojego przyjaciela, poniewaz w zadnym emailu nie zostal poruszony temat zwrotu kasy czy tez jakiejkolwiek rekompenstay...chod zi tylko o ocene produktu, i wyrazenie swojej opinii jako klienta...zreszta to jest ostatni email, ktory REK dostal dzis od mojego kolegi..

"To, ze Pan obraca sie w swiecie zlodzieji i oszustow  nie oznacza ze
kazdy jest taki sam - podalem Panu fakty i nie interesuje mnie to czy
Pan w to wierzy czy nie. Nie mam ochoty i czasu na ciagniecie w
nieskaczonosc tej sagi.
W zwiazku z powyzszym prosze jak najszybciej przeslac mi brakujaca
fakture za wykonana usluge.
Jesli mysli Pan ze chce kogos nacjagnac to niech Pan powie jakie
korzysci mialbym z tego miec. Nawet nie oplaca mi sie tej gitary
wysylac do Polski zeby ja poprawic a poza tym jak juz wspomnialem
wczesniej nawet nie upomnialem sie o jakikolwiek zwort kosztow, wiec
swiadczy to chyba o tym ze jak to Pan ujal nie szukam " jelnia"
Pieniadze ktore zaplacilem za ta gitare nie sa juz dla mnie wazne
tylko chodzi tu o serwis jaki Pan daje. Niech Pan tlumaczy jak chce
ale prawda jest taka ze most po regulacji dziala jak trzeba i juz sie
nie rozstraja, markery sa przesuniete o 2mm bo mierzylem suwmiarka, a lakier
jest kiepsko wypolerowany.
Prosze pamietac, iz jako klient mam prawo do ubiegania sie zwrotu (w
terminie 14 dni) lub usuniecia usterek - PROSZE TERAZ ZATRZYMAC TEGO
E-MAILA, poniewaz nie zadam i nie zadalem zadnego zadoscuczynienia -
CO NIE ZMIENIA FAKTU, IZ JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONY Z PANSKIEJ USLUGI ORAZ ZDRUZGOTANY FAKTEM JAK PAN TRAKTUJE KLIENTOW - tylko to i wylacznie to staralem sie Panu przekazac...
Jestem wrecz pewny, ze gitara, ktora otrzymalem - zrobiona zostala
niedbale, poniewaz wiedzial Pan dobrze, iz nie pofatyguje sie z
Londynu po jej osobisty odbior - moj blad, powinienem wiedziec, iz
wielu ludzi bazuje na latwowiernosci innych.
Zaden porzadny i chociaz troche szanujacy sie lutnik nie pozwolilby
sobie na cos podobnego.

Z powazaniem

na koniec dodam, ze znajomy wyslal do nich zdjecia Music Mana...tak jak gitara przyszla ze Stanow, jak byla zapakowana w futerale i jak jest wykonana..niech sobie Radek pooglada i pomarzy, ze moze ktoregos dnia uda mu sie zblizyc jakoscia do tego instrumentu, bo do MM nie mozna sie przyczepic do niczego!!

zalaczam 3 zdjecia dla porownania jakosci lakieru w nowym Music Manie, 4-letnim MM i w nowym REK-u...i zwroccie uwage na nabicie kropek na 12-tym i 24-tym progu...wnioski wyciagnijcie sami..
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2010, 21:53:22 wysłana przez Andy »

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
To jak juz jestem to napisze.
Ja zanim zrobilem gitare w REKu tez rozgladalem sie za innymi firmami jak PAS Lootnick itd... Ale jako ze bylem uczestnikiem takiego zjazdu jak JazZlot u Adama Fulary i poznalem osobiscie wlasciciela firmy, oraz to ze uslyszalem basik i gitare ktora wyszla spod jego lapy to wtedy wiedzialem ze chce u niego gitke zrobic.
Zaczalem jak chyba kazdy wyslanie maila itp. Przobrazilo sie to w ladna rozmowe na ponad 100 maili :) Czemu akurat tyle ? Bo bylem i nadal jestem lekko zielony w gitarkach jesli chodzi o dobor drewna, uklady elektroniki badz tam typowych szczegolow. Wlasciciel Rek'a byl na tyle wyrozumialy, ze pomagal mi wszystko dobrac, wyjasniajac mi jeszcze co i jak, z czym sie co je itd. Gdy juz mialem dopiete wszystko na ostatni guzik czyt.
* Wybranie Pickupow
* Wybor Drewna
* Skala
* Klucze
* Mostek
* No i na koniec dla mnie jak ona ma wygladac oraz ksztalt gryfu.
Gdy juz to bylo za nami po juz mielismy wszystko zaklepane projekt czekal tylko na wplate zaliczki.
Po wplacie dostalem po dwoch trzech tygodniach wzor dechy (korpus), bo o to prosilem, i sam wszystko sobie ustawialem gdzie ma byc volume, tone, przelacznik pickupow, rozdzielanie cewek oraz killswitch. Przez ten czas co gitarka byla robiona dzwonil do mnie kilka razy, aby sie czegos dopytac, czy cos chce jeszcze zmienic bo jest czas badz cos zaproponowac. Kontakt uwazalem za bardzo dobry.
Jak jechalem po odbiro gitarki to, gdy ja juz dostalem w lapy i zagralem na niej bylem zadowolony z brzmienia i z komfortu gry. Ta gitara poprostu dla mnie pasuje idealnie i ciesze sie ze ja mam :) Fakt, faktem tez jest taki ze to byl moj pierwszy taki projekt , nawet nie znalem tego forum... Dopiero po zrobieniu tej gitarki postanowilem sobie poszukac jakiegos forum z siodemkami i tak sie tu znalazlem :) Teraz mam kompletenie inne patenty na gitarki :)

Reasumujac.
Ja nie mialem zadnego problemu z lutnikiem, dlatego tez Andy zdziwilo mnie to co przeczytalem. Nie twierdze ze klamiesz, bo nie mam do tego podstaw, nie znam calej sytuacji i nie oceniam z gory czegos :)
Dlatego wspolczuje Twojemu znajomemu i jak bym robil sobie nowa gitare to nie wiem do kogo pojda... Choc nie :) Mam taka jedna firme, gdzie moglem pomacac ich wyroby i byly zajebiste :) M jak Maliniak :P

OT
Co do PAS'a skzoda ze zwija interes... Fajne gitary robil i zajebiste pomysly mieli tez :)

Gitarke ma mozna zobaczyc
http://forum.sevenstring.pl/custom-shop/moj-pierwszy-projekt-custom%27a/
badz
http://rekguitars.com/index.php?site=kat&nr=29
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2010, 21:38:13 wysłana przez mlodysatan »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Może pan Rek miał kaca, albo Zagłębie, czy inna Arka Gdynia wtedy przegrała, co jednak nie upoważnia go do traktowania klienta jak idioty i czynienia osobistych wycieczek o żonie, fujarce i nieuczciwości. Wyłania się obraz małomiasteczkowego cwaniaka, a nie lutnika. Przykre.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No siedziba Rek miesci sie w Ostrzeszowie niedaleko Poznania. Miescina jak Wrobelku wspomniales jest mala :)
Nic dodac, nic ujac. Zjebal sprawe po calosci.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
bardzo niedaleko, jedyne 150 km :facepalm:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28075 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3447 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk